Polska marka SPARK, tworząca srebrną biżuterię z kryształami Swarovski, postanowiła w tym roku wziąć czyny udział w zbieraniu środków podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie z tej okazji główny projektant marki przygotował wyjątkowy projekt naszyjnika, w kształcie …serduszka.

 

Ten unikat, wykonany został ze srebra, alcantary i kryształów Swarovskiego. Naszyjnik stworzony specjalnie na licytację podczas tegorocznego finału WOŚP wyposażony został w długi łańcuszek, który posiada regulację. Z tyłu zaś zakończony został niewielkim efektownym kryształkiem, zdobiącym kark lub plecy – w zależności od ustalonej długości naszyjnika. Zarówno łańcuszek i uchwyt serduszka wykonane zostały ze srebra próby 925. Samo serduszko wykonano z oryginalnej włoskiej alcantary, a zdobi je blisko 60 ekskluzywnych kryształów  Swarovski® Crystals.

 

– Zaprojektowany specjalnie na okoliczność 26. Finału WOŚP model to jedyny taki egzemplarz, niedostępny w regularnej sprzedaży, mówi Piotr Błoński, projektant SPARK SILVER JEWELRY. Mamy nadzieję, że przypadnie darczyńcom do serca i uda się nam wspólnie zrobić dobry uczynek – zapraszam do licytacji – dodaje na koniec.

 

Licytacja rozpoczęła się od symbolicznej złotówki i potrwa do 14 stycznia do godz. 23.59. Sugerowana cena detaliczna tego naszyjnika to 160 zł. Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/unikalny-naszyjnik-marki-spark-w-ksztalcie-serca-i5749114