WE ARE KNITTERS  – Twój sposób na piękne i oryginalne  dziecięce ubranka 

Rodzice mają różne podejście w  kwestii ubioru swojego dziecka. Dla jednych kluczową rolę odgrywa funkcjonalność ubrania, inni stawiają na jakość i cenę, a jeszcze inni pragną, by ich pociecha wyglądała modnie. Dziecięca moda daje nieskończoną ilość możliwości. Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko zawsze wyglądało modnie i stylowo, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertę produktów WE ARE KNITTERS.

Ubranka dla dzieci możemy dostać na każdym kroku. W centrum handlowym znajdziemy całą masę sklepów z dziecięcą odzieżą. Rodzice w większości kupują ubrania                                                 w „sieciówkach”-  więc istnieje dosyć duże prawdopodobieństwo, że na ulicy, czy w przedszkolu spotkamy dziecko identycznie ubrane jak nasze, a tego większość mam chce uniknąć. Dodatkowo jakość tych ubrań pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli spacery w poszukiwaniu oryginalnych ciuszków dla dzieci już Cię męczą i szukasz ciekawej alternatywy dla  ubranek masowej produkcji, sama spróbuj stworzyć na drutach niepowtarzalne rzeczy. Na szczególną uwagę zasługuje marka WE ARE KNITTERS, dzięki której odkryjesz moc pomysłów na nietuzinkowe i piękne sweterki. Twoje dziecko będzie modnie prezentowało się  każdego dnia.  Wełna to bardzo uniwersalny materiał, z którego jesteśmy w stanie wyczarować prawie wszystko: sweterki, bluzeczki, czapki, szaliki, body czy kamizelki. Ręcznie wykonany, unikalny sweterek z pewnością będzie hitem nadchodzącego sezonu. Do wykonania własnoręcznie zrobionego ubranka dla naszej pociechy, będziemy potrzebowali drutów, odpowiedniego materiału i odrobiny chęci. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z drutami, to możemy skorzystać z gotowych zestawów zawierających instrukcję oraz niezbędne akcesoria. Od niedawna w Polsce dostępne są kompletne zestawy do robienia na drutach firmy We Are Knitters. W każdym zestawie We Are Knitters znajdują się wszystkie elementy potrzebne, by wykonać własną, wyjątkową robótkę. W zestawie do wykonania dziecięcego sweterka znajdziemy więc:  wełnę, drewniane druty, wzór, oraz metkę. Aby robótki stały się jak najbardziej komfortowe, druty zostały wykonane z drewna bukowego, każda para robiona jest ręcznie przez wyspecjalizowanego rzemieślnika.

Za pomocą drutów można wykonać nie tylko ubranka, ale także niebanalne dodatki dla Twojej pociechy.

W każdym zestawie We Are Knitters znajduje się wzór, który krok po kroku pokazuje jak wykonać daną robótkę. Jeżeli wcześniej nie miałaś do czynienia z drutami i nie znasz nawet podstaw tej sztuki to wystarczy, że odwiedzisz stronę www.weareknitters.pl . Znajdziesz tam całe mnóstwo filmów instruktażowych z którymi krok po kroku nauczysz się dziergać przepiękne dziecięce ubranka.