Issy les Moulineaux, Francja, 11 października 2017 TCL Multimedia, trzeci największy producent telewizorów na świecie, dziś ogłosiło mianowanie Amandine (Jiangyue) Wang na stanowisko menedżera ds. public relations na Europę. Zastąpi ona Crystal Deng, która opuściła firmę z powodów osobistych po czterech latach pracy na tym stanowisku.

 

Amandine Wang, obywatelka chińska, mieszka w Paryżu od siedmiu lat. Przed dołączeniem do TCL nadzorowała marketing oraz stosunki z francuskimi mediami dla chińskiej marki luksusowych wyrobów alkoholowych Moutai. Amandine Wang ma 29 lat, posiada tytuł licencjata z języka francuskiego z Uniwersytetu Heilongjiang w Harbinie (Chiny) oraz tytuł magistra w dziedzinie zarządzania marketingowego zdobyty w Wyższej Szkole Handlowej EDHEC w Lille we Francji.

 

Ponadto, wcześniej w tym roku TCL Multimedia podjęło decyzję o dalszej współpracy z firmą PPR Worldwide (Professional Public Relations Worldwide) w zakresie swoich stosunków z mediami i influencerami w Europie. Pod kierownictwem paryskiego Zastępcy Menedżera Generalnego PPR Marie-Laurence Augé, zakres kompetencji firmy obejmuje lokalny korporacyjny PR i PR produktu oraz koordynację zespołów PPR we Francji, Niemczech oraz w krajach skandynawskich (Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja), a także Agencji PANKOWALSKI w Polsce.

 

Komentując te nominacje, Antoine Salomé, Dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji TCL Multimedia na Europę, powiedział: „Europa jest strategicznym rynkiem dla TCL. Od 2009 roku promujemy tu telewizory pod nazwą marki własnej, a od 2003 roku pod nazwą marki Thomson. W tym czasie TCL osiągnęło rangę trzeciego największego na świecie producenta oraz głównego gracza we wszystkich segmentach branży producentów telewizorów. Ten sukces odzwierciedla naszą ciągłą dbałość o jakość, innowacje, zaawansowane technologie, elegancki, nowoczesny design oraz o przystępne ceny. Przy większej i silniejszej organizacji w zakresie komunikacji zamierzamy wznieść TCL na kolejny poziom w aspekcie rozpoznawalności marki i lojalności względem niej oraz dotrzeć z „The Creative Life” do większej liczby konsumentów w Europie.

 

###

 

O firmie TCL Multimedia

TCL Multimedia Technology Holdings Limited (kod na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu: 01070) ma swoją siedzibę główną w Chinach i jest jednym z wiodących graczy w światowej branży producentów telewizorów, zaangażowanym w badania i rozwój oraz produkcję i dystrybucję produktów elektroniki użytkowej. Z nowym, ukierunkowanym na produkt i użytkownika, modelem biznesu, który skupia się głównie na strategii „podwójne +” mającej za cel „inteligencję + Internet” oraz „produkty + usługi”, TCL Multimedia dąży do uzyskania statusu „światowego producenta technologii rozrywkowej”, który dostarcza klientom zintegrowane rozwiązania w dziedzinie rozrywki.

 

Więcej informacji znajdziesz na: http://www.tcl.eu

 

O PPR Worldwide

PPR posiada 22 biura w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku, w których pracuje ponad 200 specjalistów z dziedziny komunikacji. Zarówno globalni klienci, start-upy, jak i uznane ikony biznesu pracują z PPR, aby osiągnąć rzeczywistą, wymierną zmianę, która pozytywnie wpłynie na ich biznes poprzez twórczą i przekonującą komunikację marketingową. Firma PPR została założona w 1970 roku w Australii przez Petera Lazara. Obecnie jest częścią rodziny firm Y&R Group, której właścicielem jest WPP, wiodąca na świecie sieć usług komunikacyjnych.

 

Więcej informacji znajdziesz na: https://pprww.com

 

 

 

Kontakty dla mediów:

 

Magdalena Podlaska – +48 691 731 091 – magdalena.podlaska@pankowalski.com.pl

Przemysław Kozera – +48 786 100 058 – przemyslaw.kozera@pankowalski.com.pl

 

Więcej informacji o TCL: http://www.tcl.eu

 

Facebook:  https://www.facebook.com/TCLPL/