Kultowe buty ECCO z lat 80. powracają. Pamiętamy ich prosty fason i najlepszej jakości wykonanie. Tym razem, ECCO SOFT 1 są jeszcze lepsze i wygodniejsze! Niezależnie od tego czy wybierzemy model z wysoką lub niską cholewką, każdy z nich zrobiony jest z wysokogatunkowej skóry. Dodatkowo, klasyczny but został wzbogacony o innowacyjną podeszwę, która gwarantuje wyjątkowy komfort.

Kluczem do sukcesu ECCO SOFT 1 jest nowoczesna konstrukcja buta – NoSHANK™ to dzięki niej znane z lat 80. sneakersy są jeszcze lżejsze i wygodniejsze. Podeszwa nowego modelu zrobiona jest z poliuretanu, a jej bezpośrednie wstrzyknięcie pod cholewkę sprawia, że but stanowi całość, bez użycia kleju. Dodatkowym rozwiązaniem, jeszcze bardziej zwiększającym wygodę, jest technologia ECCO FLUIDFORM™, to jej zawdzięczamy amortyzację każdego naszego kroku i idealne dopasowanie się buta do stopy.

ECCO SOFT 1 to buty dla mężczyzn, którzy znają się na trendach i poszukują sneakersów  sprawdzających się zarówno podczas weekendowego spaceru, jak i do biura. Dodatkowym atutem kolekcji jest jej kolorystyka – biel, czerń czy mocny granat. Niezależnie od koloru każdy z modeli jest wykonany z najwyżeszej jakości skóry. Męskie ECCO SOFT 1 zrobione są z trzech rodzajów skór. Jeżeli zależy Ci na eleganckim, nowoczesnym wyglądzie postaw na te z delikatnej, gładkiej cielęcej skóry ECCO DROID. Na co dzień preferujesz bardziej sportowy styl? ECCO LYRA to aksamitna w dotyku skóra o lekkim, eleganckim połysku. Natomiast ECCO CHAGALL to nubuk, który okaże się idealny w casualowej stylizacji.

Kultowe ECCO SOFT 1 to zapewnienie komfortu na co dzień.