Wystarczy dobry pomysł i przemyślanie rozwiązania, np. mocowanie dedykowane stelażom podtynkowym.

Na miarę projektu

Wnęki w łazience stały się w ostatnich czasach niezwykle atrakcyjnym elementem architektonicznym. Urozmaicają przestrzeń, wyznaczają w niej strefy i nadają nowy, funkcjonalny wymiar. Nic dziwnego, że coraz częściej stanowią nie tylko element „zastany” – wynikający z konstrukcji budynku, ale także efekt zamierzony i zaplanowany w projekcie, tj. zbudowany od podstaw.

Taką przestrzeń możemy zaaranżować na wiele sposobów. Jednym z pomysłów jest montaż stelaża podtynkowego do WC. Standardowe moduły mają szerokość 500 mm. Co w sytuacji, gdy wnęka charakteryzuje się nieco większymi wymiarami? Z pomocą przychodzą dedykowane rozwiązania, takie jak mocowanie do stelaża z regulowanym ramieniem.

Do zadań specjalnych

Nowość w ofercie firmy TECE to odpowiedź na wyzwania aranżacyjne spotykane w nowoczesnych łazienkach. Mocowanie stelaża TECEprofil umożliwia bowiem montaż modułu w nietypowych wnękach. To zasługa regulowanej ramy w zakresie od 680 do 1130 mm. Takie rozwiązanie pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły projektowe oraz zapewnić bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji. Mocowanie wyposażone jest także w niezbędne elementy instalacyjne.

Montaż stelaża do WC we wnęce to sprawdzony sposób na ukrycie i oddzielenie tej strefy od reszty pomieszczenia. Dzięki niemu łazienka zyskuje na funkcjonalności, a użytkownicy mogą poczuć się komfortowo.