SoundMAGIC zdążył nas już przyzwyczaić do produktów mieszczących się w rozsądnych granicach cenowych, a jednocześnie prezentujących poziom i walory sporo droższych produktów innych firm. Nowa linia produktów E11 to produkty, które mają kontynuować sukces uznanych na całym świecie modeli serii E10. Jeszcze w tym roku producent zamierza zmodernizować także pozostałe modele. W oczekiwaniu na nowości, od 1 czerwca zdecydowano się obniżyć ceny na wszystkie modele z oferty.

 

Nowa seria SoundMAGIC E11 to tylko początek nowinek jakie przygotował producent na najbliższe miesiące. SoundMAGIC szykuje bowiem ucztę dla amatorów ekstremalnych doznań audio. Warto tutaj zaznaczyć, że modele spod znaku E11 to ciągle budżetowe słuchawki dla Kowalskiego, pomimo iż charakteryzują się znakomitym wykonaniem, trwałością oraz nieprzeciętnym dźwiękiem a przede wszystkich uznaniem klientów.

SoundMAGIC E11

Model E11 to można by rzec, odświeżony model E10, chociaż przyglądając się bliżej, zauważymy znaczące zmiany, jak: muszle słuchawek z aluminium, wtyk kątowy oraz kabel fantastycznej jakości. Ich doskonałe wykonanie, to cecha wspólna, całej gamy serii E11. Brzmieniowo, względem poprzedników, słuchawki zyskały rozdzielczość sceny muzycznej, słychać jest wyraźnie więcej szczegółów, na całym pasmie, podstawa basowa również jest solidna, ale znów, bardziej rozdzielcza. Tak dokładna i miła dla ucha reprodukcja sygnału jest możliwa za sprawą całkowicie nowych wysokowydajnych przetworników 10mm.

Sugerowana w Polsce cena SoundMAGIC E11 wynosi 169 PLN brutto.

SoundMAGIC model E11C

Model E11C analogicznie, jak w przypadku starszego modelu, jest to wersja z pilotem i mikrofonem, umożliwiająca rozmowy przez słuchawki oraz kontrolę odtwarzania muzyki, podstawowe funkcje takie jak zmienianie czy zatrzymywanie utworu. Model współpracuje bez problemu z większością telefonów na rynku. Pilot przeszedł sporo zmian, oprócz nowego wyglądu i wykonania stał się również bardziej ergonomiczny względem modelu E10C. Jeśli jednak komuś z kablem nie po drodze to do wyboru jest również model w wersji Bluetooth.

Sugerowana w Polsce cena SoundMAGIC E11C wynosi 219 PLN brutto.

SoundMAGIC model E11BT

Model E11BT to słuchawki wyposażone w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth (V 5.0), co umożliwia mniejsze straty w przesyłanym sygnale audio oraz daje wyższą stabilność połączenia, między słuchawkami a mobilnym źródłem muzyki. Słuchawki wyposażono w miękki i wygodny pałąk, potężny, pozwalający na prawie dwudziestogodzinną pracę akumulator oraz odporność na wodę (norma IPX4). Wszystkie te cechy czynią te słuchawki idealnymi do aktywności fizycznej jak i do po prostu słuchania muzyki w lepszej już niż przeciętna jakość.

Sugerowana w Polsce cena modelu SoundMAGIC E11BT wynosi 249 PLN brutto.

SoundMAGIC model E11D

Model E11D to całkowita nowość od SoundMAGIC. Słuchawki wyposażono w złącze USB-C zamiast typowego jacka 3,5mm. Umożliwia to podłączenie słuchawek do nowych telefonów, które zostały pozbawione wyjścia słuchawkowego. Słuchawki podłączamy bezpośrednio do złącza USB-C w telefonie. Dzięki temu zyskujemy również na jakości dźwięku.

Sugerowana w Polsce cena modelu SoundMAGIC E11D wynosi 269 PLN brutto.

Dystrybutor

MIP

ul. Działdowska 12

01-184 Warszawa

tel. 22 424-82-54

biuro@mip.bz

Strona produktowa

www.soundmagic.pl

Kontakt dla prasy

superata@superata.com

O SoundMAGIC

SoundMAGIC to jeden z najmłodszych producentów w świecie słuchawek. Firma Soundmagic Technology Development Co Ltd. bo tak brzmi jej pełna nazwa, została założona we wrześniu 2005 roku. Firma stara się zaistnieć w świecie audio poprzez wprowadzanie wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnych cenach. Soundmagic bardzo szybko został zauważony przez innych producentów. Aktualnie współpracuje z tak znanymi producentami jak m.in. Beyerdynamic i Samsung. W Polsce pierwsze egzemplarze słuchawek Soundmagic pojawiły się w 2008 roku. Na zagranicznych forach zrobiło się głośno o nowych słuchawkach, oferujących jakość na poziomie produktów największych potentatów w branży audio, za znacznie niższą cenę. Wobec takiej informacji nie można było przejść obojętnie i powstał prywatny import słuchawek. Bardzo optymistyczne recenzje na polskich forach spowodowały, iż powstało zapotrzebowanie na produkty Soundmagic’a. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy je oficjalnie do naszego kraju.

O dystrybutorze

Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iRiver, Astell&kern, Cowon iAUDIO, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, Cresyn, Takstar i wielu innych. MIP jest również wyłącznym importerem kilku z powyższych marek. Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sklepów, takich jak MediaMarkt, Saturn, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Media Expert i innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.