„Kobiece Wieczory” to ogólnopolski cykl spotkań dla Amazonek, którego współorganizatorem była Amoena, specjalistyczna marka dedykowana kobietom po operacji piersi. Podczas jesiennych wieczorów tematycznych wszystkie zainteresowane Panie mogły dowiedzieć się więcej na temat dostępnych po leczeniu rozwiązań, obejrzeć najnowszą kolekcję bielizny, a także podzielić się swoimi doświadczeniami i otrzymać fachowe wsparcie oraz informacje na temat rehabilitacji po zabiegu mastektomii.
Cykl „Kobiece Wieczory” zorganizowano z myślą o zintegrowaniu lokalnych stowarzyszeń Amazonek z wyspecjalizowanym personelem medycznym i fizjoterapeutycznym, a same spotkania w założeniu stanowiły forum wymiany poglądów między przedstawicielkami zgromadzonych środowisk. W serii ogólnopolskich wydarzeń wzięły udział setki pacjentek, a grupę specjalistów reprezentowali lekarze, terapeuci, psychologowie i dietetycy. W trakcie poszczególnych wieczorów uczestniczki miały okazję do wymiany wiedzy i opinii dotyczącej podniesienia jakości życia w trakcie i po terapii antynowotworowej.
Cieszę się ze spotkania z pacjentkami w innych okolicznościach niż szpitalne sale. Wydarzenia przebiegały we wspaniałej atmosferze, a sama inicjatywa stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielkami różnych środowisk – opowiada doktor Małgorzata Bigosz-Kubica, gość specjalny częstochowskiej odsłony cyklu.
Organizatorzy przewidzieli koktajlową konwencję wieczorów, a dodatkową atrakcję poszczególnych wydarzeń stanowiły konkursy dla uczestniczek. Na poszczególnych eventach rozdawane były upominki, organizatorzy zapewniali też poczęstunek.
Lista miast, w których odbył się cykl objęła Szczecin, Łódź, Częstochowę, Gliwice, Środę Wielkopolską, Kraków i Lublin. Ze względu na duże zainteresowanie akcją, organizatorzy planują już kolejną edycję wydarzenia.

***
Amoena to wyspecjalizowana marka, lider na światowym rynku protez piersi. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje duży wybór protez, nakładek, biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej i sportowej oraz specjalistycznych akcesoriów. Amoena to globalna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, nieustannie ciesząca się zaufaniem klientek na całym świecie. Od 1993 roku obecna również na rynku polskim.
www.amoena.pl