Zielona moc

Chlorofil nazywany jest płynną energią. Hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich      i toksyn. Usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Przyczynia się do ograniczenia ryzyka wystąpienia wielu poważnych chorób, a nawet wspomaga ich leczenie. Porównywany jest do witaminy D, dlatego zaleca się jego przyjmowanie wszystkim, którzy nie mogą zbyt często korzystać ze słońca.

Chlorofil bogaty jest w witaminy A, B, D i E, a także zawiera duże ilości żelaza, które stymuluje wytwarzanie czerwonych krwinek. Co więcej, przywraca równowagę kwasowo – zasadową, dzięki czemu hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów. Zbawiennie działa na nasz układ pokarmowy, poprawiając jego wydajność i stymulując rozwój korzystnych bakterii jelitowych. Ponadto ma zdolność wiązania się z tlenem, co sprawia, że organizm jest bardziej dotleniony oraz reguluje poziom cukru we krwi.

Znajdź chlorofil

Skąd pozyskać chlorofil? Oczywiście z zielonych warzyw i owoców! Warto jednak pamiętać, że jego zawartość jest w nich zróżnicowana, dlatego najlepiej sięgnąć po te, które są jego bogatym źródłem. Do tej grupy należą: pokrzywa, szpinak, liście selera, nać pietruszki, jarmuż i lucerna.

Najwięcej chlorofilu znajduje się w produktach surowych, ponieważ nie tracą one swoich wartości odżywczych w przeciwieństwie do tych, które są poddawane obróbce termicznej. Obecnie jednak bardzo trudno kupić warzywa czy owoce, które są nie tylko w pełni ekologiczne, ale też bogate w chlorofil. Z tego też powodu najprostszym oraz najrozsądniejszym rozwiązaniem jest odpowiednia suplementacja. DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminacje potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia system immunologiczny organizmu, optymalizując i utrzymując dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości magnezu, który podobnie żelazo transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie przemieszczać się po całym organizmie, a dzięki swojej budowie zbliżonej  do cząsteczki hemu w naszej krwi nazywana jest nawet „zieloną krwią”. 

Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo – zasadową w organizmie.

Lucerna zawiera aż trzykrotnie więcej białka niż słynąca z tego soja. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób oczyszcza go z toksyn. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

W dzisiejszych czasach żyjemy pod wpływem ogromnego stresu i w ciągłym pośpiechu. Czynniki te mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Co robić, aby tego uniknąć? Zasada jest prosta – im więcej chlorofilu w naszym ciele, tym lepiej. Pij my go więc na zdrowie!

 

Cena: 97 zł

www.duolife.eu