Widzieliście rozstawione w mieście wielkie serca i zastanawialiście się co one oznaczają? Już wiadomo! Trzymetrowe serca są częścią kampanii marketingowej zapowiadającej wielkie otwarcie nowej części Wola Parku, które rozpocznie się 17 września 2015 r. Jego świętowanie potrwa aż cztery dni!

Centrum Handlowe Wola Park kończy rozbudowę i modernizację. Dzięki temu jego powierzchnia zwiększyła się o ponad 17 500 m kw. do 77 500 m kw. i pojawią się nowe sklepy m.in. Castorama, TK Maxx, Toys”R”Us i Mango.

„Z okazji wielkiego otwarcia nowej części planowana jest czterodniowa impreza z mnóstwem atrakcji, konkursów i promocji oraz udziałem polskich gwiazd znanych z ekranów telewizji. Więcej szczegółów podamy już wkrótce!” – powiedziała Dagmara Pozowska, menadżer Wola Parku.

Wola Park to miejsce które tętni życiem, a poza zakupami oferuje mnóstwo rozrywki, atrakcji, spotkań i wydarzeń.

„Jesteśmy częścią Woli, więc chcemy być blisko jej mieszkańców i ich codziennych spraw! Podwójne serca, które tworzą literę „W” symbolizują naszą sympatię do dzielnicy Wola. Wraz z rozbudową chcemy jeszcze bardziej otworzyć się na dzielnicę i potrzeby jej mieszkańców” – dodała Dagmara Pozowska.

Od początku września, w kolejnym etapie kampanii, na sercach pojawi się grafika, dzięki której staną się drogowskazami kierującymi do Wola Parku.