W wywiadzie Streep zaznaczyła, że Winfrey „podniosła poprzeczkę dla wszystkich, którzy zdecydują się startować w wyborach, bo teraz muszą się oni wykazać taką samą żarliwością i energią, co ona”.

 

Zapytana czy Winfrey posiada wystarczające kwalifikacje, aby być prezydentem, Streep odparła: „Prowadzi ogromną firmę, która sprawnie funkcjonuje już od wielu lat. Tak, myślę, że ma odpowiednie kwalifikacje, a po za tym ma również wytrwałość i ogromną pasję. Myślę, że jest więcej niż wykwalifikowana.”

 

Tom Hanks zapytany przez Amanpour czy kiedykolwiek rozważał start w wyborach prezydenckich,  odpowiedział: „Ludzie ciągle sobie ze mną żartują mówiąc – hej, czemu nie, ładnie przemawiasz, dobrze wyglądasz w telewizji, może warto spróbować? To jednak nie wystarczy, potrzeba osoby, która będzie potrafiła wkroczyć i powiedzieć „O rany, trzeba tu wykonać dużo ciężkiej roboty i możliwe, że to ja będę musiał to zrobić.”

 

“Wezmę pozycję wiceprezydenta, mam tylko nadzieję, że prezydent Winfrey pozwoli mi się czasem przelecieć Air Force One”, dodał Hanks.

Źródło: CNN