Ciemne, lustrzane soczewki przeciwsłoneczne oraz błyszczące metalowe oprawki
na nowo definiują styl oryginalnych okularów Shooter. W kolekcji znalazły się także modele w kształcie kocich oczu z wyszukanymi detalami w różnych wariantach kolorystycznych oraz Clubmaster z cienkimi ramkami ze szczotkowanymi lub paskowanymi wykończeniami. Ciekawą propozycją są też okrągłe okulary z gradalnymi soczewkami dostępnymi w szerokiej palecie barw.

Marka prezentuje także letnią edycję Chromance 2017 składającą się z trzech modeli. W linii znalazła się ikona oryginalnego stylu Ray-Ban®, Aviator, charakteryzująca się dużymi oprawkami, podwójnym mostkiem oraz gradalnymi lustrzanymi soczewkami przeciwsłonecznymi Chromance. W kolekcji pojawiła się też nowoczesna interpretacja kultowych okularów w stylu Jackie Kennedy, a także model z lekkimi, bezramkowymi oprawkami.

Ray-Ban® posiada w swojej ofercie także okulary korekcyjne z klasycznymi, metalowymi oprawkami w szerokiej palecie kolorystycznej. Wysoce funkcjonalne ramki z tworzywa sztucznego i włókna węglowego z jasnymi gumowymi detalami są niezwykle lekkie i zapewniają komfort noszenia. Co więcej, marka wychodzi poza przyjętą formę, prezentując unikalne, kobiece okulary w kształcie kocich oczu.

Nieważne jaki masz styl, niech Twoje życie wypełni się kolorami dzięki Ray-Ban®!