Oprócz funkcjonalności liczy się także wzornictwo – zgodne z obowiązującymi trendami i spójne ze stylem wnętrza. W odpowiedzi na nowe kierunki w projektowaniu, takie jak materiały naturalne lub noszące znamiona upływu czasu, firma TECE wprowadziła do oferty nowe przyciski spłukujące – TECEplanus w wersji miedź i mosiądz!

Spektrum możliwości

TECEplanus to przyciski w kolorze antycznej miedzi i mosiądzu, stworzone z myślą o łazienkach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, loftowym, jak i rustykalnym. Nowe przyciski znajdą zastosowanie także w pomieszczeniach nowoczesnych, w których dominują naturalne, ponadczasowe materiały – drewno, beton, metal. Współgrają stylistycznie z elementami wyposażenia wnętrz, takimi jak armatura sanitarna z efektem kontrolowanej korozji.

Funkcjonalność w szlachetnej oprawie

Przyciski uruchamiające TECEplanus wykonane zostały ze stali szlachetnej. Są przeznaczone do spłuczek TECE i mogą być uruchamiane z przodu lub od góry. Posiadają dwa zakresy spłukiwania, dzięki którym użytkownik może wybrać ilość spłukiwanej wody. Firma TECE zadbała także o wysoką jakość materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo i niski poziom hałasu podczas użytkowania. Dzięki wewnętrznemu zabezpieczeniu chroniącemu przed ewentualnymi kradzieżami, przycisk sprawdzi się w dużych obiektach publicznych.

Wymiary: 220 x 150 x 11 mm

Cena netto:

TECEplanus antyczna miedź – 1 460 zł

TECEplanus stary mosiądz – 1 950 zł