Loża Dżentelmenów to powstały w 2009 roku klub miłośników i pasjonatów towarów luksusowych i ekskluzywnych, ze szczególnym uwzględnieniem płynnych darów natury. Zamiłowanie do whisky, rodzące coraz większy profesjonalizm w temacie tego szlachetnego trunku, przerodziło się w poszukiwanie perfekcji w każdym calu beczki, w każdej kropli destylatu. Dzięki temu, dziś Loża może poszczycić się mianem jedynego niezależnego selekcjonera whisky w Polsce oraz uznaniem wielu fanów i ekspertów nie tylko w naszym kraju.

Nasza filozofia to unikalne produkty, których nie znajdziecie w żadnym sklepie – to butelki od fanów dla fanów, które możecie spotkać na Festiwalach Whisky czy licznych degustacjach, które prowadzimy w całej Polsce. Nasze wypusty to także forma inwestycji alternatywnych – świetna jakość wybieranych przez nas beczek oraz ograniczona liczba butelek sprawiają, że wiele z naszych selekcji zdążyło już kilkukrotnie zwiększyć swoją wartość.

Jeśli pojęcia single cask, cask strength, brak koloryzacji karmelem czy, ekskluzywne, limitowane do 200 – 300 sztuk wypusty wyjątkowych whisky nie są Wam obce, z radością uściśniemy prawice i zasiądziemy do wykwintnego trunku z tradycyjnym „slainte!” – na zdrowie! Jeśli zaś jesteście dopiero na początku swojej przygody z popularną „szkocką”, chętnie zabierzemy Was w podróż po destylarniach, aromatach i kunszcie, który sprawia, że po wyjątkowe whisky sięgają coraz liczniejsze rzesze fanów.

Nasze poszukiwania często doprowadzają nas w rozmaite, ciekawe zakątki perfekcji – niesamowite polskie miody pitne, tradycyjnie wyrabiane nalewki, nasza rodzima starka, rumy, tequile i koniaki, wyjątkowe wina czy w końcu cygara, które często niebanalnie łączą się z whisky. Ciągłe rozwijanie swojej pasji pozwala na odkrywanie coraz to nowych aspektów, unikalnych produktów i niesamowitych pomysłów – jak choćby fenomenalny czekoladowy szampan.

Niezależnie od tego, na czym skupia się Wasza pasja, nie zostawiajcie jej samej sobie – ciągle szukajcie, próbujcie, czytajcie. Zainteresowanie rodzi pasję, pasja rodzi perfekcję, a perfekcja rodzi sposób na życie. Z własnego doświadczenia podpowiadamy, że warto. Zapoznajcie się z naszym światem albo pokażcie nam swój – wszak o każdej pasji najlepiej rozmawiać nad szklaneczką złocistego trunku.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na lozadzentelmenow.pl.