Więcej o kolekcjach We Are Knitters:

  • Kolekcja ROSA COPADO FOR WE ARE KNITTERS

 

Rosa Copado, hiszpańska fotografka modowa, współpracująca m.in. z Marie Claire, Telva

lub Icon zinterpretowała na swój sposób modele z letniej kolekcji We Are Knitters. Wybrane przez fotografkę elementy garderoby są odzwierciedleniem jej stylu – folkowej ekstrawagancji połączonej z artystyczną swobodą. To idealna propozycja dla wszystkich indywidualistów, którzy kochają ubrania z duszą!

 

Rosa Copado postanowiła przełamać schematy i zostać nie tylko autorką zdjęć kolekcji, ale także jej ambasadorką i jedyną modelką! 

Rosa Copado o kolekcji ROSA COPADO FOR WE ARE KNITTERS

„Praca nad projektem była zabawna i eksperymentalna. Razem z We Are Knitters chcieliśmy przełamać schemat typowych sesji reklamowych i stworzyć kampanię, która zaprezentuje nie tylko modę, ale także styl życia i stanie się inspiracją dla wielu innych kobiet, a nawet projektantów. Nigdy wcześniej nie pracowałam w charakterze modelki i wydało mi się to interesującym wyzwaniem artystycznym. Na początku miałam tylko pozować w stylizacjach WAK, ale doszłam do wniosku, że zrobię to na swój własny sposób. Postanowiłam, że wykorzystam „grę z lustrem”, aby być jednocześnie fotografem i modelką. Przez tydzień nosiłam wybrane modele ubrań i zawsze miałam przy sobie jakieś lustro. Zdjęcia pokazują  100% mnie – w domu w pracy, w podróży.”

Więcej szczegółów: https://www.weareknitters.pl/nowosci/kolekcje/rosa-copado-for-we-are-knitters

  • Kolekcja MORGANE SUMMER

 

Niektóre z kolekcji We Are Knitters powstają w wyniku współpracy z projektantkami i blogerkami. Ostatnim efektem takiej współpracy jest kolekcja na lato przygotowana przez Morgane Mathieu. Morgane jest francuską projektantką mody, która na co dzień specjalizuje się w projektowaniu torebek.

Kolekcja inspirowana stylem  Morgane jest pełna motywów rytmicznych, kolorów i radości. Modele są doskonałe do noszenia w letnie noce lub w czasie festiwali.

 

Więcej: https://www.weareknitters.pl/nowosci/kolekcje/morgane-summer-17

 

  • Kolekcja na szydełko Summer Crochet!

 

Inspiracją do powstania tej kolekcji stały się amerykańskie festiwale muzyczne z lat 70-tych! Kolekcja Summer Crochet przywołuje wolność, brawurę i ducha tamtych czasów dodając świeżości i niepowtarzalnego charakteru typowym modelom robionym na szydełku. Tematem przewodnim stały się, tak kojarzone z latem, frędzle i ażur.

 

Więcej szczegółów: https://www.weareknitters.pl/nowosci/kolekcje/crochet-17