Włoska marka Liu Jo wie co to luksus. Na każdym kroku udowadnia swoim klientkom, że ubrania mogą być zarówno praktyczne, jak i modne. Tak jest w przypadku linii Les Plumes. W kolekcji znajdziemy puchowe kurtki, które nie tylko ochronią nas przed chłodem, ale i są wyjątkowo szykowne. W nadchodzącym sezonie kobiety nie będą musiały rezygnować z ciepła na rzecz zjawiskowego wyglądu.

Inspiracją do stworzenia kolekcji dla projektantów marki były… chmury. Ich lekkość i miękkość wpłynęły na efekt końcowy Les Plumes. Pikowane kurtki z nowej linii są niezywykle wygodne i uniwersalne – sprawdzą się zarówno poczas pierwszych chłodnych dni, jak i zimowych temperatur. Les Plumes to modele, które okażą się idealne na co dzień, w połączeniu z jeansami, czy na wieczorne wyjście, z ołówkową spódnicą. Trzy style – Cristal Luxury, Sophisticated Active i City Grunge podbiją nasze serca w nadchodzącym sezonie.

Zaskakują nie tylko wykończenia kurtek – futrzane kołnierze, falbankowe rękawy, ale i kolorystyka. Znudzeni szarościami i czernią zimowych okryć wierzchnich, pokochamy zielenie, granaty, czerwienie i róże. Szykowne i wyrafinowane barwy ożywią nasze jesienne stylizacje. Tym razem zimę przywitamy z uśmiechem!