W jesienno-zimowej ofercie DIEGO M skierowanej do kobiet znalazły się kultowe puchówki w nowym wydaniu, a także stylowe peleryny. Płaszcze dwustronne, metaliczne, w ponadczasową kratę albo w panterę. Wśród propozycji pojawiły się różnorodne modele zarówno slim fit, jak i oversize, wpisujące się także w najgorętsze trendy i zaskakujące kreatywnością. Zostały wzbogacone o szerokie kaptury, futrzane wykończenia, asymetryczne cięcia i charakterystyczne detale, takie jak wyeksponowane, oryginalne kieszenie. Ciekawą propozycją są kurtki, które można nosić na różne sposoby i modyfikować, dzięki zdejmowanym elementom połączonym kontrastowymi suwakami.

W kolekcji męskiej dostępne są kurtki typu bomber, puchowe z łączonych materiałów, a także wygodne parki. Z myślą o najchłodniejszych dniach powstały ciepłe, stylowe płaszcze, które sprawdzą się zarówno w stylizacjach casualowych, jak i bardziej eleganckich.

Kolekcja AW18/19 DIEGO M powstała ze starannie wybranych wartościowych wełen, takich jak kaszmir, alpaka, merynosy. Dominująca kolorystyka nawiązuje do górskich krajobrazów. Śnieżna biel, turkus kojarzący się z czystym niebem występują na przemian z głęboką zielenią i brązem lasów. W palecie barw nie zabrakło beży, delikatnych pasteli, takich jak róż, a także czerni będącej symbolem ponadczasowej elegancji.

Staranność i innowacyjność połączona z ponadczasową elegancją to kwintesencja włoskiej marki DIEGO M. Ubrania stają się oryginalne, dzięki kombinacji kolorów i wstawek z różnorodnych materiałów, podkreślających tym samym wysokiej klasy kreatywność i dbałość o detale typowe dla DNA brandu.