Joga hotel Kubatzki to koncept, który powstał w kwietniu br. na wybrzeżu Morza Północnego w niemieckiej miejscowości St. Peter Ording. Oferuje on całodzienny program jogi, zdrową, regionalną kuchnię oraz rodzinną atmosferę. Jego partnerem biznesowym została firma Villeroy & Boch, bo produkty marki sprawdzają się nie tylko w dużych sieciowych hotelach i obiektach komercyjnych, lecz także stanowią idealne uzupełnienie hoteli butikowych – z duszą, ideą i ciekawym pomysłem! W szczególności hoteli takich jak Kubatzki – w którym łazienki to wyjątkowo klimatyczne spa – proekologiczne i innowacyjne.

Skandynawskie wzornictwo i niemiecka jakość
Biały, klasyczny dom w skandynawskim stylu położony jest zaledwie 300 metrów od grobli i otoczony dużym zielonym ogrodem. Właściciele hotelu: Dörte oraz Marco Kubatzki – tak jak firma Villeroy & Boch – przywiązują wagę do rozwiązań proekologicznych. W kuchni podawane są tylko zdrowe potrawy z regionalnych produktów, a pomiędzy posiłkami można uczestniczyć w codziennym programie jogi. Wyposażenie stanowią produkty najwyższej jakości – takie, które do środowiska odnoszą się z najwyższym szacunkiem.

Hotel posiada otwartą kuchnię, która pełni funkcję kawiarni, restauracji, pokoju dziennego, holu i baru. W 36 indywidualnie zaprojektowanych pokojach i łazienkach króluje skandynawski design i biel. Białe wnętrza kontrastują z czarnymi dodatkami i naturalnym drewnem – którego w Kubatzkim nie brakuje. Produkty Villeroy & Boch idealnie pasują do tego otoczenia i idei, jaka przyświecała twórcom hotelu Kubatzki. Dział inwestycyjny firmy Villeroy & Boch pomaga wybrać rozwiązania najbardziej odpowiednie dla danego obiektu, dbając zawsze o ekologię, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Ze skandynawskim designem hotelu Kubatzki współgrają miski ustępowe z kolekcji Subway 2.0 oraz umywalki z kolekcji Architectura, która tworzy kompleksową ofertę dla architektów i projektantów.

Oprócz ceramiki łazienkowej Villeroy & Boch oferuje szeroki zakres usług dedykowanych architektom, projektantom i inwestorom. Zapewnia profesjonalne doradztwo i rozbudowaną ofertę w ponad 120 krajach. Kody QR na etykietach produktów umożliwiają dostęp do rysunków technicznych, wymiarów montażowych i dodatkowych informacji o produkcie przez smartfon lub tablet. Pełną ofertę inwestycyjną firmy Villeroy & Boch można znaleźć na stronie: www.pro.villeroy-boch.com/projects.