Dlaczego warto pokusić się o deskę nowej technologii?

 

Wraz z rozwojem technologii kupujemy sprzęty, których głównym celem jest ułatwienie nam życia. I słusznie, bo w dzisiejszym zabieganym świecie każda „uratowana” minuta, którą możemy poświęcić nie na obowiązki – a na rzeczy, które kochamy robić – jest na wagę złota. Nowoczesne deski do prasowania – to z pozoru proste urządzenia – jednak wyróżniają się funkcyjnościami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają i skracają czas prasowania. Podstawka pod żelazko odporna na wysoką temperaturę, regulowana wysokość, umożliwiająca prasowanie nawet na siedząco, specjalny pokrowiec, który odbija ciepło i parę wodną, prasując jednocześnie obie strony Twojego ubrania – to tylko kilka udogodnień, które mają szanse sprawić, że prasowanie zacznie być jednym z ulubionych, relaksujących obowiązków domowych.

 

 

 

 

Pewność zakupu lub zwrot pieniędzy

 

Obietnica zmiany obowiązku w przyjemność jest kusząca. Ale nikt z nas nie lubi kupować przysłowiowego kota w worku. Na szczęście nie musimy tego robić. Firma Leifheit zorganizowała akcję, w której możesz testować deski do prasowania z serii Air Board
i Air Board Express przez 30 dni! W przypadku braku satysfakcji z użytkowania zakupionego produktu,  można zwrócić deskę w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty jej zakupu.

 

Deski Air Board posiadają wszystkie nowoczesne funkcje, dzięki którym nawet wielka sterta prania przestaje być straszna! A czym różnią się poszczególne modele? Deski w wersji Air Board (niebieskie) są uniwersalne, bo dedykowane do wszystkich rodzajów żelazek tradycyjnych, a modele NF posiadają dodatkowe przyłącze elektryczne. Dodatkowo są to produkty najlżejsze na rynku, nie rdzewieją, stoją stabilnie i są łatwe w użyciu. Leifheit daje na to aż 5 lat gwarancji!

Wersje Air Board Express w kolorze czerwonym są dedykowane do stacji parowych. Deski posiadają pokrowce z perforowanej bawełny, które perfekcyjnie przepuszczają parę i optymalnie wchłaniają wilgoć. Posiadają podstawkę na stację parową oraz uchwyt na kabel.

 

Deski Leifheit z linii Air Board zostały wyposażone w specjalną elastyczną antenkę, podtrzymującą kabel od żelazka, a te z serii NF dodatkowo mają zamontowane pod spodem gniazdko elektryczne z przedłużaczem.

Wciąż nie jesteś pewna czy warto? Przetestuj wszystkie funkcjonalności na „własnej skórze”
i zdecyduj, czy deska Leifheit zostanie z Tobą na dłużej!

 

Jeśli nie lubisz poświęcać zbyt dużo czasu na prasowanie przekonaj się sama jak deski Air Board od Leifheit, mogą zmienić obowiązek domowy, w relaksujący rytuał. Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze!

 

https://www.youtube.com/watch?v=CspuRfaRpEs&feature=youtu.be

 

 

Akcja trwa do 31.10.2019

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.leifheitsklep.pl