Zanim bohaterka imprezy powie sakramentalne TAK, czeka Was jeszcze jedyna w swoim rodzaju impreza. Większość przyszłych Panien Młodych z niecierpliwością wyczekuje spotkania z przyjaciółkami i najbliższymi koleżankami, aby przeżyć ten niezapomniany oraz wyjątkowy panieński wieczór.  Jeżeli przed Tobą stoi wyzwanie jego organizacji, a w głowie ciągle pustka, podpowiadamy gdzie warto zabrać Pannę Młodą.

ORGANIZACJA PANIEŃSKIEGO – ZADBAJ O PANNĘ MŁODĄ!

W obecnych czasach wieczór panieński jest obowiązkowym punktem w drodze do małżeństwa. Jednym z większych wyzwań, przed którym stają organizatorki jest wybór miejsca oraz atrakcji z nim związanych. Zadowolenie wszystkich Pań to nie lada wyzwanie. Kiedyś wystarczył do tego skromny pokój, przekąski, wino i szalone zabawy, obecnie – im więcej atrakcji tym lepiej. Organizując wieczór warto pomyśleć o preferencjach Panny Młodej, oraz to że ma na głowie mnóstwo spraw związanych  z organizacją ślubu i wesela. Strzałem w dziesiątkę okazuje się więc stworzenie jej w ramach wieczoru panieńskiego warunków do relaksacji i zadbania o wygląd. Ważne jest zaplanowanie wszystkiego tak, by uniknąć ewentualnych spięć i nieporozumień, a także by planowaniem jak najmniej obciążać pannę młodą, a koszty były akceptowane przez pozostałe uczestniczki. Warto przedyskutować również wcześniej z druhnami motyw przewodni imprezy oraz dodatkowe atrakcje. Wieczór w SPA jest najmniej ryzykownym pomysłem, a spędzanie czasu wśród profesjonalnej obsługi sprawi, że jej ciało zregeneruje się oraz odżyje na nowo.

A MOŻE MASAŻ?

Klubowa noc, domówka czy wyjazd za miasto? Niezależnie od tego, jaki macie plan na wieczór panieński, wizyta w salonie masażu z pewnością odpowiednio przygotuje Was na tą niezapomnianą noc! W nowo otwartym warszawskim salonie Thai Bali SPA oferujący popularny ostatnio masaż tajski i balijski najpierw odprężycie się i przygotujecie swoje ciało w saunie, a następnie zrelaksujecie się w trakcie masażu balijskiego, który odstresuje nie tylko Pannę Młodą ale i Was.

Stan błogiego relaksu,  oraz czas spędzony z przyjaciółkami sprawi, że ten wieczór będzie dla Was czymś naprawdę wyjątkowym, a całonocne świętowanie będzie pełne sił i uśmiechu!