Harmonia w aranżacji

Nowe rozwiązania od firmy TECE to odpowiedź na silny trend w aranżacji wnętrz i dążenie do spójności wizualnej poszczególnych elementów wykończenia – szczególnie w przestrzeni sanitarnej. Liczy się harmonia, szlachetne powierzchnie oraz materiały, całość zaś tworzy obraz nowoczesnej elegancji w łazience.

Dzięki specjalnym powłokom PVD użytkownicy mogą dopasować przycisk TECEsquare metal i profil prysznicowy TECEdrainprofile do najnowszej oferty wiodących producentów armatury sanitarnej. Nowe modele dostępne są w trzech wariantach – czerwone i optyczne złoto oraz czarny chrom – każda w wersji szczotkowanej i polerowanej. Co istotne – powierzchnie przycisków i profili charakteryzują się wysoką jakością wizualną – pod względem połysku i walorów kolorystycznych. Są także wyjątkowo odporne na zarysowania i potencjalne czynniki korozyjne.

Czerwone złoto to hołd marki dla kobiecego stylu, w którym subtelny wdzięk i wyraziste akcenty wzajemnie się uzupełniają. Złoty optyczny jest jak dotyk luksusu – wprowadza do wnętrza ciepło i ekskluzywną elegancję. Fani minimalistycznego i ponadczasowego wzornictwa docenią z kolei rozwiązania w wersji czarny chrom.

Morze możliwości

TECEsquare to seria minimalistycznych przycisków spłukujących do WC wykonanych z metalu, stanowiących połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej funkcjonalności. Geometryczna forma i wyjątkowo płaska powierzchnia doskonale wpisują się w aktualne trendy wzornicze i kierunki aranżacji pomieszczeń sanitarnych. Przycisk dedykowany jest wszystkim spłuczkom TECE, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny klawisz umożliwia wybór ilości wody, dzięki czemu spłukiwanie staje się bardziej ekologiczne. Dodatkową zaletą produktu jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.

Odwodnienie TECEdrainprofile to rozwiązanie stworzone z myślą o projektowaniu nowoczesnych stref prysznicowych. Wykonany ze stali nierdzewnej profil gwarantuje szczelność, higienę oraz łatwą instalację. Jednak to, co najważniejsze, to możliwość montowania w płaszczyźnie płytek na całej szerokości strefy prysznicowej i dopasowania do pożądanej długości. Dokonuje się tego poprzez przycięcie profilu po obu stronach. Takie podejście pozwala spersonalizować strefę prysznicową oraz zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki.