Gwiazdami nowej odsłony są kobiety takie jak my – Candela Pelizza, influencerka, matka i włoska ikona mody, Julia Restoin Roitfeld, córka słynnej Carine Roitfeld, prywatnie była modelka i graficzka oraz piękna Antonina Petkovic, 21-latka, która już teraz podbija światowe wybiegi mody.

Julia Restoin Roitfield zapytana o to, dlaczego kobiety powinny trzymać się razem, stwierdziła, że „to wyjątkowo ważne żebyśmy trzymały się razem i wspierały nawzajem. Najlepiej rozumiemy przez co przechodzimy, jako kobiety, w macierzyństwie lub karierze. Zamiast konkurować ze sobą powinnyśmy się wspierać i doradzać sobie”.

Najnowsza kampania włoskiej marki została zrealizowana w Mediolanie. Candela Pelizza oznajmiła, że pokochała Mediolan od pierwszego dnia. Stwierdziła, że „pomimo tego, że podróżowałam po całym świecie i mieszkałam w innych miastach, Mediolan to mój numer jeden. Myślę, że to przez jego niewielkie rozmiary i wielki wpływ na świat. Czuję tam klimat bezpieczeństwa – to miasto dba o mnie i nigdy mnie nie nudzi.”

Antonina Petkovic podkreśliła, jak ważny jest indywidualny styl w życiu każdej kobiety: „uwielbiam wyrażać swoją osobowość przez mój styl. Myślę, że coraz więcej kobiet robi to samo. Obecnie ludzie doceniają Twoje własne pomysły, przemyślenia i wizje. Jednym ze sposobów przedstawiania ich światu jest indywidualny styl, który można uznać za kolejny aspekt wzmacniający pozycję kobiet”.

Ten sezon będzie należał do wyjątkowych kobiet z niezwykłym stylem!