Skechers Energy Lights

Energy Lights to niezaprzeczalny hit wśród dzieci. Buty najnowszej generacji mają nie tylko święcące podeszwy, ale również cholewkę! Dwa przyciski umiejscowione na języku odpowiedzialne są za migotanie boków butów oraz podeszwy.
Kolekcja dla chłopców została uzupełniona o klasyczne kolory takie jak czerń i biel, natomiast dziewczynki ucieszą się z barwnych i fantazyjnych ozdób. Linia Energy Lights posiada dziewięć różnych wariantów świateł i 18 lampek LED znajdujących się w podeszwie, świecących do sześciu godzin, które można ładować za pomocą kabla USB.

Skechers S-Lights

Wiosenna kolekcja modeli S-Lights nabiera kolorów! W przypadku butów dla chłopców dominują barwy neonowe i ciekawe wzory. W linii dla dziewczynek dużą rolę odgrywają ozdobne detale takie jak: barwne, świecące podeszwy, metaliczne elementy, satynowe sznurówki i niebanalne motywy. Wiele modeli posiada przycisk „on/off” znajdujący się w sprzączce typu bungee, który sprawia, że podeszwy świecą. Odłożone na bok buty wyłączą się automatycznie po minucie.

DLT-A

W kolekcji wiosna-lato 2019 znajdziemy modele kultowych D’Lites stworzone specjalnie dla dzieci!  Linia dostępna jest w klasycznych kolorach: czerni i bieli. Wszystkie buty, tak jak w kolekcji dla dorosłych wyposażone są w piankę Air Cooled Memory Foam, która zapewnia niezrównany komfort podczas użytkowania.

Skechers Sport

Kolekcja Kids Sport przede wszystkim oferuje niezwykle bogatą paletę kolorów. W modelach dla chłopców przeważają barwy neonowe jak limonka, niebieski i pomarańczowy. Dla dziewczynek przygotowano subtelniejsze kolory, błyszczące motywy, nadruki i satynowe sznurówki.