12 kwietnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Czekolady i z tej okazji proponujemy dietę czekoladową, która ma zero kalorii!

To oczyszczająca maseczka CHIC CHIQ do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości. Mimo, że maseczka Chocolat składa się z czekolady zawierającej 70% prawdziwego kakao, to nie dodaje kilogramów. Stosuj regularnie!

  1. Usuń makijaż i oczyść twarz.
  2. Zmieszaj 2 do 3 łyżeczek proszku z ciepłą wodą lub wodą różaną do otrzymania pożądanej konsystencji.
  3. Rozprowadź równomiernie na twarzy i szyi.
  4. Pozostaw na ok. 10, max.15 minut
  5. Delikatnie zroluj maseczkę, a pozostałość zmyj wodą.

Główne składniki: Ciemna czekoladajest silnym antyoksydantem, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, oczyszcza oraz pomaga w redukcji przebarwień na skórze. Glinka fulerska(multani mitti) od czasów antycznych wykorzystywana w Indiach do dogłębnego oczyszczania nie tylko skóry, ale także i włosów. Korzeń lukrecjijest naturalnym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami skóry spowodowanymi trądzikiem lub nadmiernym wystawianiem skóry na słońce.

To jedyna czekolada, która zamiast dodawać odejmuje. Mniej kalorii a więcej zdrowej, nawilżonej i wypoczętej skóry twarzy. Skusisz się?

DOSTĘPNE: w sklepieinternetowym www.chicchiq.com oraz inne sklepy online