Po zakończonym niedawno konkursie #wStyluParadyż wykorzystującym moc influencer marketingu, przyszedł czas na kolejne działania w sieci. Nowa kampania ma dostarczyć klientom fachowej wiedzy o systemach ogrzewania podłogowego oraz promować produkty o wysokim współczynniku  przewodzenia ciepła, do których jak potwierdziły badania, należą nowe kolekcje płytek ceramicznych marki Paradyż Tammi, Roble, Aveiro oraz Naturstone.

 Przydatny content

Na specjalnie dedykowanej stronie internetowej kampanii www.eksperciodciepla.pl, klienci mogą znaleźć wiele praktycznych informacji związanych z ogrzewaniem podłogowym oraz poznać kolekcje płytek ceramicznych wyprodukowanych z myślą o zastosowaniu takiego rozwiązania. Porad udzielają eksperci Ceramiki Paradyż oraz marki Purmo. Pomimo wysokiego stopnia fachowości poruszanych zagadnień, z udostępnionej wiedzy będą mogli skorzystać zarówno profesjonaliści, jak i wszystkie zainteresowane osoby planujące remont lub budowę domu. Czytelna mapa strony doprowadzi użytkownika do informacji o parametrach technicznych poszczególnych produktów, listy salonów oraz polecanych instalatorów ogrzewania podłogowego.

E-benefity

W ramach kampanii będzie można pobrać elektroniczny voucher, uprawniający do 15% zniżki na płytki marki Paradyż oraz darmowy projekt ogrzewania podłogowego. Dodatkowym bonusem dla klienta jest możliwość przedłużenia gwarancji do 7 lat na zakupione płytki ceramiczne oraz możliwość skorzystania z elektronicznego katalogu z inspiracjami łazienkowymi. Wystarczy zarejestrować na  stronie zakup płytek.

Ogrzewanie podłogowe Purmo to nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które zapewnia idealny dla człowieka rozkład temperatury, obniżające znacznie koszty ogrzewania domu czy  mieszkania. Ceramika Paradyż jest wiodącym producentem płytek ceramicznych w Polsce. Wspólna kampania obu marek, która potrwa do połowy grudnia, prowadzona jest w najważniejszych kanałach on-line oraz w wybranych salonach sprzedaży w całej Polsce.