Jak zadbać o stopy zimą?

Pierwszą zasadą jest oczywiście bezpieczeństwo. Buty powinny być odpowiednio ocieplone, dzięki czemu nasze stopy nie zmarzną. Ponadto powinny być one o 0,5 rozmiaru większe i nie mogą przylegać do stopy. Dzięki temu wewnątrz będzie ciepłe powietrze, które jest świetną izolacją przed zimnem. Zimą musimy pamiętać także o odpowiednim nawilżeniu i relaksie stóp, ponieważ całodzienne chodzenie w butach może je obciążyć.

Jakie buty Jog Dog wybrać?

Zimą najczęściej stawiamy na ocieplane botki bądź eleganckie kozaki. Nie pasują one jednak do prawdziwej, mroźnej zimy. Ponadto, potrzebujemy obuwia, które świetnie będzie prezentowało się w zimowych kurortach. Wyjazdy na narty czy kulig tuż tuż, dlatego najlepszym wyborem będą śniegowce Jog Dog.

Jakie są zalety śniegowców?

Śniegowce mogą wydawać się nam mało atrakcyjne, jednak nie musi tak być. Buty Jog Dog są niezwykle estetyczne i dodają nutki szaleństwa każdej stylizacji. W ofercie znajdziemy złote śniegowce typu moonboot. Wykonane są one z materiału, a dół cholewki jest lakierowany. Posiadają one grubą podeszwę, która będzie odpowiednio izolować stopę od podłoża. W kolekcji znajdziemy także wiązane śniegowce typu moonboot ozdobione brązowym lub czarnym futerkiem z lisa. Będą się one świetnie komponować z kurtką o podobnej kolorystyce oraz czapką z futerkiem. W ofercie znajdziemy także czarne, zdobione śniegowce. Posiadają one przyciągające wzrok gwiazdki. Buty są wiązane i posiadają wysoką cholewkę.

Przygotuj się na zimę!

O tej porze roku nie możemy zapomnieć także o znaczących dodatkach. Prócz wyjątkowych botków Jog Dog w naszej garderobie powinny znaleźć się ciepłe rękawiczki, grube szaliki oraz czapki z polaru. Akcesoria te mogą być wykończone efektownym futerkiem, które wyróżni nas z tłumu turystów.

Śniegowce to obuwie do zadań specjalnych. Warto posiadać w garderobie przynajmniej jedną taką parę, aby być przygotowanym na zimowe wyjazdy w teren. Buty świetnie izolują stopę, są stabilne i bezpieczne, a ponadto wyglądają naprawdę wyjątkowo. Warto urozmaicić nimi także nasze codzienne stylizacje. Buty Jog Dog to wygoda, bezpieczeństwo i estetyka.