To nie przypadek, że w ostatnich latach tak olbrzymią popularnością cieszą się blogerki i influencerzy. W anonimowym świecie internetu szukamy akcentu personalnego, autentycznych opinii i emocji. Pozwalają nam one lepiej ocenić widziane w sieci przedmioty, których nie widzimy na sklepowej półce, więc nie mamy dla nich kontekstu. Wśród setek „polecanych” i „wyróżnionych” rzeczy coraz więcej osób zaczyna wątpić w wartość anonimowych rekomendacji. Nic dziwnego, że coraz bardziej zaczynamy cenić opinie autentycznych użytkowników. Wiedza o tym, że ktoś wybrał i polubił już ten produkt, upewnia nas, że wybór jest słuszny. Opinie innych mogą podpowiedzieć nam, jakie są zalety i wady wybranego rozwiązania. Możemy im zaufać, gdy wiemy że są to autentyczne opinie osób, które naprawdę wypróbowały daną usługę.

Co znajdziesz na portalu prezentowym?

Właśnie dlatego pionierskie portale prezentowe, takie jak https://lovvi.pl/, zaczynają coraz częściej uwzględniać opinie użytkowników na swoich stronach. Lovvi.pl to oryginalny koncept, pozwalający wyeliminować konieczność przeczesywania godzinami całego internetu, zanim uda Ci się trafić na coś odpowiedniego. Zamiast szukać prezentu na oślep, na Lovvi.pl od razu zaznaczasz, jakiego rodzaju osobę chcesz obdarować, jak jest jej gust i wiek. Czy to dziecko, czy osoba starsza? Ktoś ceniący nowości, czy tradycjonalista? Następnie możesz jeszcze bardziej uściślić wyniki wyszukiwania i dobrać prezent dla osób z tak wąskich kategorii, jak fan gadżetów, młody ekolog czy miłośnik jazdy na deskorolce. Jeśli nie znasz tak dobrze adresata upominku, wybierz prezent pod względem wieku i ogólnych kryteriów – gimnazjum, liceum, szkoła podstawowa lub dopasuj go do rocznicy ślubu, jakiej ma dotyczyć. Co innego w końcu wypada kupić nowożeńcom, a co innego osobom, które są w związku od pięćdziesięciu lat. Dzięki temu prezent będzie trafiony i nie okaże się zbyt dziecinny lub za poważny w stosunku do wieku adresata upominku. Szczególnie łatwo o to w przypadku nastolatków, których poglądy i stopień dojrzałości często zmieniają się nawet z miesiąca na miesiąc czy tygodnia na tydzień. Zamiast modnych nowinek ze sklepowej wystawy lepszym pomysłem będą więc uniwersalne drobiazgi jak pióro wieczne czy spersonalizowana poduszka.

Koszulki ze zdjęciem i nie tylko

Wybór dodatkowo ułatwią oceny autentycznych użytkowników portalu prezentowego. Pozwolą one Ci ocenić przydatność upominku na podstawie tego, że ktoś wcześniej kupił już go dla swojego syna czy córki w podobnym wieku. Witryna Lovvi oferuje szeroki wybór prezentów personalizowanych, dzięki czemu nie okaże się, że dana osoba dostała to samo, co kolega z klasy. Najpopularniejszym rodzajem spersonalizowanego prezentu są nadruki. Kiedyś było to bardzo drogie rozwiązanie i większości osób pozostawało samodzielne farbowanie ubrań i robienie na nich napisów, co nie zawsze wyglądało estetycznie. Teraz wybór jest dużo większy, nadruki wyglądają niezwykle profesjonalnie i można nadrukowywać hasła czy nawet zdjęcia nie tylko na zwykłym, białym t-shircie, ale też na dowolnych innych powierzchniach. Możesz kupić babci czy wnukowi bluzkę ze swoim zdjęciem, waszym wspólnym hasłem czy zabawnym wzorem. Jeśli przygotowujesz upominki dla całej klasy czy drużyny sportowej, dzięki personalizacji prezentów każdy z nich może dostać koszulkę z własnym numerem i imieniem. Taką personalizację możesz zamówić bezpośrednio przez internet i nie martwić się o dalsze szczegóły, takie jak transport. Wszystko zostanie wygodnie zrobione za Ciebie. W niektórych wyszukiwarkach prezentów możesz nawet sobie zażyczyć, by spersonalizowany prezent trafił do solenizanta lub jubilata pocztą w ładnym opakowaniu.

Inne popularne pomysły na personalizację

Inne popularne pomysły na personalizację to sesja zdjęciowa, personalizowana książka, puzzle ze zdjęciem czy oprawiona w ramkę plansza z ważną datą. Książka szczególnie spodoba się dzieciom, bo jej główny bohater będzie nosił to samo imię, co dziecko. Takie upominki na pewno z wdzięcznością przyjmą rodzice a dziecko gdy dorośnie będzie mogło docenić je samo, a nawet z czasem przekazać własnym dzieciom Personalizowana sesja zdjęciowa czy poduszka z nadrukiem pozostawiają wspomnienia na całe życie, co byłoby niemożliwe w przypadku zwyczajnych podarków z osiedlowego sklepu lub galerii handlowej. Dodatkowym plusem jest fakt, że nie musisz martwić się o jakość wykonania upominku. Często zdarza się, że znalezione w sieci punkty xero dostarczają produkty tanie, ale niskiej jakości. Gdy kupujesz coś na ostatnią chwilę, często nie masz już wyjścia i musisz zadowolić się takim prezentem. Dobry portal zakupowy z prezentami nawiązuje współpracę tylko ze sprawdzonymi dostawcami, których produkty charakteryzują się wysoką jakością. W przypadku witryny Lovvi klienci mają jeszcze dodatkowy powód, by dokonywać zakupów. Chodzi o personalizowane rabaty i urodzinowe zniżki, które portal planuje wprowadzić w najbliższej przyszłości. Dzięki nim możesz nie tylko idealnie dobrać podarunek do gustu córki czy wnuka, ale jeszcze na tym zaoszczędzić.