Powoli, ale nieubłaganie zbliża się moment, kiedy będziemy porządkować szafy i przygotowywać garderobę na sezon jesienno-zimowy. W takiej chwili warto sprawdzić, jakie fryzury będą modne w nadchodzącym czasie. Przygotowaliśmy zestaw z propozycjami fryzur, jakie dominowały na wybiegach promujących kolekcje na jesień zimę 2015 2016. Nie zaobserwowaliśmy drastycznych zmian wobec tego, co już było modne w tej dziedzinie. W rzeczywistości to co jest nowością, to inne układanie włosów czy dodawanie akcesoriów, które do tej pory stanowiły dodatki do ubrań. Jeżeli chodzi o układanie włosów, najważniejsze jest podkreślenie konkretnej partii włosów, z przodu lub z boku.

Szczególnie pożądane jako dodatki są opaski i broszki. Popularne jest stylizowanie włosów na mokro, jakbyśmy dopiero co wyszły spod prysznica. Modne są długie włosy, potargane, luźne fale lub związane w gładki kucyk. Koki obowiązkowo zdekonstruowane, nowoczesne i eleganckie. Dla osób lubiących wyzwania proponujemy krótkie postrzępione fryzury na wróżkę, asymetrycznego boba albo luźne węzły.

Loris Azzaro czesze modelki z przedziałkiem na środku głowy z lekko opadającymi niedbałymi lokami. Jean-Paul Gaultier wybiera zdekonstruowany kok, przekrzywiony na jedną stronę, zaraz nad uchem. Viktor & Rolf rekomenduje uczesanie w długi gładki kucyk. Dolce & Gabbana dodaje do włosów bogate akcesoria, przypominające broszki lub kolczyki. Cushnie Et Ochs Runway trend odnajduje w mokrych, zaczesanych gładko włosach w rockowym stylu grunge. Max Mara wprowadza zmiany do zwykłego boba w postaci asymetrii i miękko opadających fal. Interesująco wypadła króciutka fryzura chochlika czy wróżki na pokazie kolekcji Alexander Wang jesień 2015. Opaski do włosów to domena Chanel, a oryginalne węzły nad samym czołem zaproponował Marc Jacobs. Jeśli szukasz modnych fryzur i potrzebujesz inspiracji, zajrzyj do galerii zdjęć, gdzie znajdziesz najgorętsze trendy wśród fryzur na sezon jesień zima 2015 2016. Napiszcie w komentarzach, która fryzura przypadła Wam najbardziej do gustu.