Najlepsze filmy na Walentynki – TOP 7

Poniżej znajduje się lista TOP 7 walentynkowych filmów. Znalazła się na niej klasyka gatunku, do której zdecydowanie należy zaliczyć film Casablanca Miłośnicy romantycznych historii nie powinni przejść obok słynnych adaptacji powieści poczytnych pisarzy – Pamiętnika Nicholasa Sparksa i Zanim się pojawiłeś autorstwa Jojo Moyes.

1. Zanim się pojawiłeś, reż. Thea Sharrock (2016)

To rasowy melodramat, w którym role główne grają Emilia Clarke, znana z hitu „Gra o tron” oraz Sam Claflin. Wzruszająca historia miłosna o rodzącym się uczuciu pomiędzy młodą kobietą z małego miasteczka i bogatym bankierem, którego życie diametralnie zmienia się po tragicznym wypadku.

2. Poradnik pozytywnego myślenia, reż. David O. Russell (2012)

Słodko-gorzka opowieść z Bradleyem Cooperem i Jennifer Lawrence w rolach głównych. Pat Solitano powraca do rodzinnego miasteczka po ośmiu miesiącach terapii, aby na nowo poukładać swoje życie i uporać się z przeszłością w myśl filozofii „pozytywnego myślenia”. Pomagają mu w tym rodzice i piękna, nowo poznana dziewczyna.

3. Czas na miłość, reż. Richard Curtis (2013)

Nietypowa komedia romantyczna, która wywoła uśmiech na każdej twarzy. Nieśmiały Tim Lake (Domhnall Gleeson) szuka prawdziwej miłości. Kiedy w wieku 21 lat odkrywa, że może podróżować w czasie, postanawia zrobić wszystko, aby ułożyć wspólne życie z poznaną w barze Mary (Rachel McAdams). Komedia o miłości i czasie, która jest prawdziwą nauką życia.

4. Pamiętnik, reż. Nick Cassavetes (2004)

Wzruszający melodramat o prawdziwej miłości aż po grób. Akcja filmu toczy się w dwóch przestrzeniach czasowych – na początku lat 40. i we współczesności. To historia o silnym uczuciu, któremu nie straszny upływający czas i choroba. W rolach głównych – Rachel McAdams i Ryan Gosling.

5. To właśnie miłość, reż. Richard Curtis (2003)

Uwielbiana przez widzów komedia romantyczna w zimowym wydaniu i z gwiazdorską obsadą. To dziesięć różnych historii o miłości, które przeplatają się ze sobą i udowadniają, że miłość niejedno ma imię.

6. Dziennik Bridget Jones, reż. Sharon Maquire (2001)

Klasyczna opowieść romantyczna oparta na powieści Helen Fielding, która stała się światowym fenomenem. Tytułowa Bridget Jones (Renee Zellweger) zaczyna prowadzić dziennik, który odmienia jej życie, a na horyzoncie pojawia się więcej niż jedna szansa na prawdziwe uczucie. Którą z nich wybierze?

7. Casablanca, reż. Michael Curtiz (1942)

Pozycja dla prawdziwych miłośników klasycznego kina. II wojna światowa, Casablanca, spotkanie dwóch dawnych kochanków uwikłanych w politykę. Na pierwszym planie – legendarny Humphrey Bogart i zjawiskowo piękna Ingrid Bergman.

Kiedy wiesz już, z jakich pozycji filmowych wybrać seans na walentynkowy wieczór, pozostaje jeszcze jedna, dość istotna kwestia – gdzie obejrzeć film. Jeśli chcesz  mieć pewność, że przez cały czas trwania będzie on odtwarzany w najlepszej jakości, bez zacinania się czy buforowania,  z pomocą przychodzi telewizja przez Wi-Fi.

Czym jest telewizja przez Wi-Fi?

Jeśli prędkość Twojego Internetu jest dla Ciebie niewystarczająca oraz w dużym stopniu wpływa na jakość i komfort oglądania przez Ciebie filmów, oferta, jaką przygotowała INEA jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dlaczego jednak telewizja przez Wi-Fi z INEA to dobry wybór?

INEA jako jeden z nielicznych dostawców w Polsce ma do zaoferowania Internet światłowodowy oparty na łączu symetrycznym. Oznacza to, że ma on taką samą prędkość pobierania i wysyłania danych. To właśnie dzięki temu łącze jest bardziej stabilne i zapewnia większą przepustowość. Internet w INEA osiąga prędkość wielokrotnie wyższą niż 1 Gb/s.

INEA w pakiecie z Internetem światłowodowym oferuje tradycyjną telewizję dostępną na bezprzewodowym dekoderze HIWAY, co również gwarantuje duży komfort użytkowania. Sam dekoder HIWAY posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie będzie zajmował dużo miejsca.

Wybierając telewizję przez Wi-Fi w INEA, zyskujesz pełną swobodę w wyborze kanałów tematycznych. To Ty decydujesz, jakie kanały i na jaki okres czasu chcesz aktywować. INEA w tej kwestii gwarantuje Ci pełną swobodę. Skorzystanie z oferty również jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz satysfakcjonującą Cię prędkość Internetu, podstawową paczkę kanałów, a pozostałe kanały TV dobierzesz według swoich upodobań.