Prezentujemy listopadowy ranking najlepszych gier na konsolę Playstation 4. Subiektywny wybór został dokonany przez redakcję portalu trendblend.pl

Miejsce 3

Need for Speed

Klasyczny tytuł. Nieustannie rozwijane wyścigi samochodowe, w których zadbano o detale. EA Sports oferuję rozgrywkę utrzymaną w konwencji retro. To strzał w dziesiątkę. Element, który potrafi uzależnić to możliwość tuningu pojazdów. Pościgi i ucieczki przed stróżami prawa nie mają sobie równych. Wysmakowana grafika, efekty dźwiękowe i miodność. Gra, której poziom nie odstaje od filmów. Totalnie uzależnia. Ocena 9,1 na 10 punktów.

Miejsce 2

Fallout 4

Czwarta odsłona tytułu, który przenosi nas w postapokaliptyczną rzeczywistość. Otwarty kod powoduje, że gracze mogą wpływać na świat rozgrywki. Autorem Fallout 4 jest studio Bethesda. Produkcję wyróżnia poprawiona grafika, dopracowany interfejs i mechanika rozgrywki. Znajdziemy tu specyficzny, unikalny klimat poprzednich części cyklu.

Miejscem akcji jest Boston po wybuchu nuklearnym. Bohater walczy o przeżycie w niezwykle trudnym otoczeniu. 40 godzin niezwykłej rozgrywki. Ocena to 9,45 na 10 punktów.

Miejsce 1

Wiedźmin – Dziki Gon

Po raz kolejny zwycięzcą rankingu jest polska produkcja. To Wiedźmin – Dziki Gon autorstwa studia CD Project RED. Eksportowy hit z naszego kraju, przenosi nas w przestrzeń rodem z książek Sapkowskiego. Fenomenalna grafika, realistyczny świat sporych rozmiarów i masa intrygujących misji dla głównego bohatera, Geralta.

Najlepsza gra na konsolę Playstation 4. Ocena 9,74 na 10 punktów.