Multimedialne laptopy to gratka nie tylko dla graczy. Segment mocnych notebooków, które stanowią mobilne centrum rozrywki rozwija się dynamiczne. Prezentujemy ranking najlepszych komputerów przenośnych w subiektywnej ocenie redakcji trendblend.pl

5. HP Pavilion x360

Ostatnie miejsce w rankingu trendblend.pl zajmuje ekonomiczna propozycja marki HP. To hybryda, która jest tabletem podczas podróży i pełnoprawnym centrum multimedialnym w trakcie pracy i zabawy w domu. Na pokładzie wystarczający procesor Core i3, szybki dysk SSD, 8 GB pamięci RAM i poprawna jakość wykonania. Do tego designerski wygląd i kusząca cena na poziomie 2199 PLN. To notebook, z optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

4. Acer Aspire V3-371

Acer dla licznego grona użytkowników stanowi synonim jakości. Model wyróżnia procesor Core i3, 8 GB pamięci RAM, 13 calowy ekran i dopracowane wzornictwo. Mocne podzespoły, długi czas pracy baterii i legendarna jakość marki są dostępne za 2999 PLN. Zasłużone czwarte miejsce.

3. Asus G751JY

Azjatycka propozycja, która stanowi optymalny wybór dla graczy. Na pokładzie procesor Core i7, najmocniejsza mobilna karta graficzna GeForce 980M, 16 GB pamięci RAM i 17 calowy ekran Full HD. Imponujące parametry, które pozwolą delektować się dowolną grą. Zadziwiająca płynność i perfekcyjna jakość wykonania. Trzecie miejsce w rankingu i wysoka cena na poziomie 7200 PLN.
2. Dell Alienware 17

Pozycja kultowa. Komputer, który w środowisku graczy wywołuje największe emocje. Propozycja dla tych, którzy oczekują niezwykłej wydajności, opcja dla profesjonalistów zajmujących się DTP czy edycją zdjęć. Na pokładzie dwa dyski SSD i HDD, najmocniejszy wariant procesora i7 i najbardziej wyrafinowana mobilna karta graficzna nVidia. Całość uzupełnia unikalny design i kosmiczna cena na poziomie 12000 PLN.

1. Macbook Air

Po raz kolejny produkty sygnowane logo jabłka wygrywają ranking trendblend. I nie jest wpływ lobbingu PRowców firmy z Cupertino. To efekt optymalnej jakości wykonania, najlepszego designu na rynku i systemu iOS, który nie ma sobie równych.

Nową generację modeli Air wyróżnia dysk ssd o pojemności od 128 GB do 512 GB, procesor core i7, 13 calowy wyświetlacz wysokiej jakości, 8 GB pamięci RAM i rekordowo długi czas pracy baterii. Przynajmniej przez pierwszy rok to aż 12 godzin pracy. Cena za najbardziej kultowy notebook na rynku to w zależności od wersji przedział 4700 PLN do 5700 PLN. Absolutny lider rankingu.