Prezentujemy subiektywny ranking najnowszych gier na konsole. Oceniamy takie kryteria jak grafika, innowacyjność i miodność. Ranking ma charakter subiektywny.

5. SUPER SMASH BROS – Na piątym miejscu umieściliśmy tytuł przeznaczony na przenośną konsolę Nintendo 3DS. To klasyczna bijatyka w której wcielamy się w role topowych bohaterów, znanych z kultowych gier Nintendo. To m.in. Donkey Kong czy Mario. Cel to walka z przeciwnikami. Rozgrywka odbywa się na wielopoziomowych arenach. Ocena trendblend.pl to 9,6 na 10 możliwych punktów.

4. NBA 2k15 – Czwarte miejsce w rankingu zajęła gra sportowa. To wirtualna przygoda z elitarną ligą NBA. Wybieramy preferowany przez nas zespół i prowadzimy go, ku sukcesom w najsłynniejszej lidze świata. Gra jest dostępna na konsole Xbox i Playstation. Ocena to 9,65 na 10 możliwych punktów.

3. Dying Light – Trzecie miejsce zajmuje gra wyprodukowana w Polsce. To dzieło studia Techland, które jest niezwykle cenione przez graczy. Dying Light to gra akcji, którą wyróżnia otwarty świat. Rozgrywka jest utrzymana w klimatach survival horroru. Główny bohater Kyle Crane walczy ze zmutowaną ludnością, która padła ofiarą groźnego wirusa. To bohaterska przygoda, której celem jest przywrócenie ładu i zażegnanie niebezpieczeństwa. Gra jest dostępna na konsole Xbox i Playstation. Ocena redakcji to 9,72 na 10 możliwych punktów.

2. Wiedźmin – Dziki Gon – Drugie miejsce to kolejny tytuł rodem z Polski. Nasz kraj staje się liderem globalnego rynku gier komputerowych. Najnowsze przygody Wiedźmina musiały znaleźć się w rankingu gier serwisu trendblend.pl. Gra to absolutna nowość. Jej rynkowa przygoda trwa dopiero 2 miesiące. Odpowiedzialny za produkcję CD Projekt RED sprostał zadaniu i stworzył jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest trzecią, a zarazem ostatnią grą o przygodach Geralta z Rivii. Tytuł jest dostępny na Playstation i Xbox. Ocena to 9.88 na 10 możliwych punktów.

1. Liderem naszego rankingu jest Grand Theft Auto V. To bezapelacyjny numer jeden. Za produkcję odpowiada studio Take-Two Interactive Software. Miejscem akcji jest fikcyjne miasto Los Santos (wzorowane na Los Angeles). Fabuła koncentruje się na przygodach trójki bohaterów: Michaela De Santy, Trevora Philipsa i Franklina Clintona, którym nieobce są zatargi z prawem. Gra jest dostępna na Playstation i Xbox. Ocena to 9,91 na 10 możliwych punktów.