Prezentujemy subiektywny ranking najlepszych gier mobilnych dla chłopców. Tytuły są dostępne dla telefonów wyposażonych w popularny system operacyjny Android.

3.Wiedźmin – Battle Arena

To tytuł, którego nie trzeba przedstawiać. W grze wcielamy się w jednego z trzech bohaterów. Rozgrywka toczy się na tytułowej arenie. Mamy do czynienia z potyczkami 3 na 3 graczy. Każdy bohater posiada unikalne zdolności, które rozwijamy w trakcie gry. Wybieramy spośród kilku trybów rozgrywki. Warto pochwalić producentów i twórców za niezwykle dopracowaną grafikę. Kolejny udany produkt od kultowego CD Project Red. Ocena to 9,2 na 10 punktów.

2. Asphalt 8 Airbone

Kultowa gra, którą pamiętamy z klasycznych telefonów komórkowych. Nowa edycja to już ósma odsłona serii. Za tytuł odpowiada studio Gameloft. Rozgrywka to rozbudowane wyścigi samochodowe. Warto zwrócić uwagę na ulepszone możliwości akrobacji samochodów. Wybieramy spośród 60 licencjonowanych samochodów. Producenta należy pochwalić za sensownie zaprojektowane tory i dobrze wykonany tuning samochodów. Czego chciec więcej ? Zapraszamy do rywalizacji. Ocena to 9,5 na 10 punktów.

1. Sky Gamblers – Rise of Glory

Lider rankingu. W grze wcielamy się w pilota klasycznego samolotu dwupłatowego. Dopracowany intefejs i spora miodność rozgrywki. Producentów należy pochwalić za bogatą ofertę akrobacji, zadań i dopracowaną grafikę. Obowiązkowy tytuł dla wielbicieli archaicznego lotnictwa.

Gra otrzymała 9,6 punkta na 10. Pozycja obowiązkowa dla chłopców… niezależnie od ich wieku.