Organizatorem konkursu jest polska marka Samiboo, która zajmuje się przede wszystkim kreacją rzeczy dla dzieci do snu. W tej edycji konkursu przesłano aż ok. 600 zgłoszeń. Nic dziwnego gdyż wiele osób marzy o takich nagrodach jakie udało się zgromadzić organizatorom.

Grono jurorek Paulina Sykut Jeżyna, Odeta Moro, Ewa Pacuła, Edyta Litwiniuk, Katarzyna Kowrygo (fotowyprawka) oraz Sabina Pajdowska (Samiboo), miały dość trudne ale radosne i owocne obrady a to z powodu tego, iż zdjęcia były na bardzo wysokim poziomie i artystycznym i technicznym.

„ Jestem pod wrażeniem prac przesłanych na konkurs. W tej edycji było zdecydowanie więcej zdjęć na profesjonalnym już poziomie, bardzo dużo zabawnych, kreatywnych i oryginalnych. To jest niesamowite jaką wyobraźnię i estetykę zaczynają mieć Polacy.” mówi Sabina Pajdowska właścicielka Samiboo

Zwycięzcy II edycji konkursu SEN DZIECKA:

kategoria SEN DZIECKA Z SAMIBOO

I miejsce – MAŁEK URSZULA, ZGŁOBICE ( nagrody: voucher 500zł oraz śpiworek rosnący z dzieckiem od Samiboo, łóżeczko dziecięce Calmo od PINIO, aparat INSTAX MINI 9 ufundowany przez Fujifilm Polska, zestaw GLOV KIDS, sesja zdjęciowa dla maluszka od Fotowyprawka oraz książka Odety Moro „W co się bawić?”

II miejsce- KRÓL ELIZA, WOLA RĘBKOWSKA (nagrody: voucher 400zł od Samiboo, zestaw GLOV KIDS)

III miejsce – NIEZGODZKA IGA, OŚWIĘCIM ( nagrody: voucher 200zł od Samiboo, zestaw GLOV KIDS)

kategoria SEN DZIECKA

I miejsce – ADAMCZYK SABINA, ŁODYGOWICE ( nagrody: voucher 500 złotych od Samiboo, śpiworek rosnący z dzieckiem Samiboo, komoda Calmo ufundowana przez markę PINIO, aparat INSTAX MINI 9 ufundowany przez Fujifilm Polska, zestaw GLOV KIDS, sesja zdjęciowa dla maluszka od Fotowyprawka, książka Odety Moro „W co się bawić?”.

II miejsce – MAZUREK MAGDALENA, WARSZAWA ( nagordy: voucher 300zł Samiboo, zestaw Glov Kids )

III miejsce – GUZIK WIKTOR, POZNAŃ ( nagrody: voucher 200zł od Samiboo, zestaw Glov Kids)

partnerzy: PINIO, FUJIFILM POLSKA, GLOV, fotowyprawka.pl

media patroni: Chcemy być Rodzicami, Kochana Mama, Mama Club