Pierwsza edycja konkursu wystartowała z tematem SEN DZIECKA a jej organizatorem jest Samiboo – marka projektująca rzeczy przeznaczone do snu dziecka. Do pierwszej edycji przesłano aż 535 zdjęć z całej Polski. Zaprezentowane fotografie na obradach jury były w różnych technikach i często w zabawnych interpretacjach tematu. Sen dziecka niektórym kojarzył się ze sprzątaniem czy też z prasowaniem. Uczestnicy robili kolarze ze zdjęć, multiplikowali je, aranżowali otoczenie snu w sposób bardzo zabawny, ale nie zabrakło także wzruszających, rozczulających fotografii śpiących maluszków.

To było bardzo ciekawe doświadczenie zobaczyć tak wiele różnych zdjęć i podejść do tematu związanego ze snem dziecka. Niektóre zdjęcia były bardzo rozczulające i wiele ujęć przypominało mi moje chwile z córką. Gratuluję wszystkim uczestnikom, że potrafili tak wspaniale pokazać swój punkt widzenia snu dziecka i magii macierzyństwa.” mówi Paulina Sykut Jeżyna.

Znakomite nagrody konkursowe: vouchery od 300 do 1500zł, meble marki PINIO a także sesje zdjęciowe dla maluszków od fotowyprawka.pl powędrują w ręce:

kategoria SEN DZIECKA Z SAMIBOO

I miejsce Paulina Szymańska – Warszawa

II miejsce Weronika Iwanicka – Rumia

III miejsce Magdalena Papadopoulus – Wożniak – Warszawa

kategoria SEN DZIECKA

I miejsce – Salamońska Weronika – Łódź

II miejsce – Niemyjska Magdalena – Białystok

III miejsce – Niezgodzka Iga – Oświęcim

GRATULACJE!

www.samiboo.com

partnerzy: PINIO, fotowyprawka.pl, SixtySix Hotel

media patroni: Chcemy być rodzicami, Dobra Mama, Kochana Mama, Świadoma Mama