Zbliża się zima, powoli wypatrujemy Świąt. Te wyjątkowe chwile umilą nam podarunki, które wręczymy swoim najbliższym. W oczekiwaniu na ten szczególny czas Ferratum Bank zorganizował dla swoich Klientów dodatkową atrakcję – Zimowy Konkurs. Aby zdobyć wyjątkową nagrodę wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy”. Promocja trwa do
5 grudnia 2016 r.

Grudzień to miesiąc intensywnych wydatków. Organizujemy Święta oraz kupujemy gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. W tym okresie Ferratum Bank pragnie ułatwić swoim Klientom przedświąteczne zakupy i przy okazji oferuje wyjątkowe nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

Zasady Zimowego Konkursu. Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że do 5 grudnia 2016:

  • weźmiesz pożyczkę na raty w Ferratum Bank;
  • wyślesz na adres konkurs@ferratumbank.pl swoją oryginalną odpowiedź na pytanie „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”;
  • w tytule wiadomości wpiszesz: Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum Bank;
  • w treści maila podasz dane: swoje imię, nazwisko, pesel numer pożyczki oraz odpowiedź na konkursowe pytanie!

Liczymy na kreatywność! Twoja odpowiedź może mieć dowolną formę, np. wiersza. Mile widzianym dodatkiem będzie zdjęcie nawiązujące do Twojej konkursowej odpowiedzi.

Zgłoszenia można wysyłać od 22 listopada do 5 grudnia 2016.

Jakie nagrody można wygrać w Zimowym Konkursie?

Na zwycięzców czekają kupony podarunkowe PASS Sodexo o wartości 200 zł! Zrealizować je można w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie całego kraju. Ta nagroda na pewno pomoże laureatom w przedświątecznych zakupach!

 

Wyniki konkursu

Nagrodzone zostaną najbardziej oryginalne prace. Komisja wyłoni je w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Więcej informacji pod numerem 22 123 45 67

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie  https://www.ferratum.pl/zimowy-konkurs-ferratum-bank

Nie zwlekaj! Weź udział i wygrywaj wyjątkowe nagrody!

Ferratum Bank

Jedna z największych instytucji finansowych oferujących pożyczki gotówkowe. Działalność operacyjna Banku w Polsce rozpoczęła się w listopadzie 2013 roku. Wcześniej (od 2007 roku) funkcjonował jako Ferratum Poland Sp. z o.o. Licencję instytucji bankowej posiada od 2012 roku. Osiągalny w wersji mobilnej oraz u partnerów stacjonarnych. Bank jest częścią Grupy Ferratum, która jest największą europejską firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu i Internetu oraz pierwszą, która wprowadziła do Europy mobilne mikropożyczki. Grupa prowadzi działalność w 24 krajach i obsługuje ponad 1,3 milionów klientów na całym świecie.

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.ferratum.pl