SOFT CASUAL
Kobiecość z męskim akcentem
Oryginalny design, wyrazisty barwy, dżentelmeńska elegancja i nuta dandysowej ironii – oto główne źródła inspiracji dla Soft Casual. Intimissimi podjęło się kreatywne reinterpretacji mody męskiej, co zaowocowało stworzeniem zaskakującej linii, pełnej sensualności oraz nieodpartej siły kobiecości.
Wyróżniające się śmiałym i nonszalanckim charakterem komplety haftowanej bielizny oraz modele body w ramach Soft Casual definiują na nowo urok chłopięcego stylu w nowej odsłonie. Linia została stworzona po to, aby się nią beztrosko chwalić, zestawiając swoje wymarzone wybory z oversize’owymi outfitami i stylizacjami wpisującymi się w popularny sportowy szyk.
Elegancja ujawnia się w czarno-białych zestawieniach, tym mocniej zaakcentowanych przez pastelowe odcieniami szarości, beżu i brązu. Szlachetny niebieski oraz inne stonowane kolory nadają pięknej bieliźnie odważnej nuty glamour.
ROMANTIC WINTER
Gorące Objęcia
Ogrzej się na zimę za sprawą miękkiej, delikatnej dzianiny.
Wyobraźcie sobie zimowe dni spędzone spokojnie na obserwowaniu wolno spadających płatków śniegu w domowym zaciszu. Z tego sielskiego obrazka czerpała inspirację marka Intimissimi, tworząc propozycje z linii Romantic Winter. Ultrakobiece i romantyczne komplety bielizny to elementy rozpoznawalne tej kolekcji. Modele stają się jeszcze bardziej zmysłowe dzięki cięższym materiałom, kontrastującym z delikatną koronką i subtelnymi akcentami. Całość przywodzi na myśl harmonijny taniec, w którym, podobnie jak kroki w walcu, kolory gładko przechodzą jeden w drugi – od czerni po odcienie bieli.
Pudrowa paleta barw – wyrafinowanego różu oraz błękitu, dodaje całości nutki klasycznej elegancji. Wszystko pełne wdzięku, jak ostatni ukłon pięknej tancerki na zimowym balu.
ELEGANCE
Poprzez propozycje z linii Elegance Intimissimi na nowo prezentuje obraz nowoczesnej kobiety – odważnej, silnej i pewnej siebie. Mniej znaczy więcej, a najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. W jej garderobie niezawodnie znajdziemy koronki, aksamit, miękkie dzianiny i plisy. Na pierwszy plan, niczym klejnoty koronne, wysuwają się w Elegance wyraziste detale – kryształy i kamienie układają się na tkaninach w subtelne konstelacje. Wśród propozycji bielizny króluje czerń jako główny kolor.
Szlachetne barwy, przywodzące na myśl nocne niebo zabarwione granatem, szarością oraz kolorem wina połączone z unikalnością kobiecości to niezwykle kusząca mieszanka na zimę od Intimissimi.