Listopad to doskonały moment, aby rozpocząć poszukiwania idealnego zimowego obuwia miejskiego. W tegorocznej lifestyle’owej kolekcji marki Merrell znalazły się modele, w których zastosowano technologie na co dzień spotykane w profesjonalnym obuwiu outdoorowym. Dzięki temu buty sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.
M-Select FRESH wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które eliminują pot oraz usuwają bakterie wywołujące brzydki zapach, zapewniając komfort nawet w trakcie długiego użytkowania.
M-Select MOVE. Anatomicznie wyprofilowana podeszwa środkowa z elastyczną amortyzacją Return Foam daje komfort, zwiększa stabilizację i zapewnia swobodę ruchów.
M-Select SHIELD. Technologia M-Select SHIELD to tarcza ochronna przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć. Warstwa DWR zabezpiecza przed wodą i innymi płynami, dzięki czemu materiały są trwalsze, a okres używania produktu dłuższy.
M-Select DRY. Rwące górskie strumienie czy mokre miejskie ulice – obuwie z technologią M-Select DRY wykorzystuje wodoodporne membrany i oddychające materiały. Dzięki temu stopa zawsze pozostaje sucha.
M-Select GRIP. Podeszwy ze znakiem M-Select GRIP są dopasowane do różnych form aktywności i zapewniają dobrą przyczepność nawet w trudnym terenie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika brud z podeszwy jest łatwiej usuwany.
M-Select WICK. Idealnie dopasowane do sylwetki materiały M-Select WICK szybko schną i skutecznie odprowadzają nadmiar wilgoci, nawet podczas intensywnego wysyłki.
M-Select WARM. Izolacja M-Select WARM składa się z mikroprzestrzeni, które zatrzymują ciepło. Odzież z tą technologią jest lekka i zajmuje mało miejsca podczas pakowania.