Łączący praktyczność i elegancję, wyróżniający się minimalistyczną, ale niebanalną formą – Alliance XS w nowej odsłonie to propozycja dla kobiet ceniących przemyślane detale i wysokiej jakości dodatki. 28-milimetrowa koperta zegarka zgrabnie prezentuje się na kobiecym nadgarstku, a jedenaście kryształków Swarovskiego umieszczone na indeksach godzinowych, dodają mu wdzięku i delikatności. Z kolei dla większej wygody użytkowania wskazówki oraz punkty nad indeksami godzinowymi zostały pokryte materiałem Super-LumiNova®, który polepsza widoczność tarczy.

Na odświeżoną serię Alliance XS składa się pięć różnych wersji. Dwie z nich charakteryzuje przykuwająca uwagę tarcza z masy perłowej, która występuje w modelu na dwukolorowej, łączącej różowe złoto i srebro bransolecie ze stali szlachetnej oraz na bransolecie typu mesh w odcieniu różowego złota. Dla szukających bardziej wyrazistych dodatków ciekawy może okazać się model będący zestawieniem czarnej tarczy z dwukolorową bransoletą o tradycyjnym splocie. Nieco subtelniejszym wyborem są dwie ostatnie wersje zegarka – z tarczą o perłowym wykończeniu, na klasycznej, stalowej bransolecie lub siatkowej bransolecie mesh, które są dostępne w srebrnym kolorze.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych modeli oraz ich ceny znajdują się pod linkiem: https://www.victorinox.com/pl/pl/Produkty/Zegarki/Zegarki-damskie/AllianceXS/p/241879.