Tymczasem Josef Kirschner przyjrzał się zjawisku w swoich książkach. Autor wyjaśnił, że w zdrowym egoizmie kładzie się nacisk na przyznanie sobie prawa do własnych potrzeb oraz dbanie o nie bez poczucia winy. Czyż nie jest tak, że tylko szczęśliwy, zdrowy, spełniony wewnętrznie człowiek jest w stanie dzielić się tym co najlepsze z drugą osobą?
Jako świeżo upieczona żona stawiasz przed sobą nowe cele. Od tej pory będziesz gotowała częściej, sprzątała dokładniej i stała na straży domowego ogniska! Plan z pozoru idealny – pozostaje pytanie, kiedy zadbasz o siebie?
Zrób sobie prezent – zbadaj się!
Cytologia – jedno z podstawowych badań ginekologii. Pozwala na ocenę mikroskopijną komórek nabłonka pokrywającego część szyjki macicy. Szybki, bezbolesny zabieg, który przeprowadzony odpowiednio wcześniej, może uratować życie. Niestety większość kobiet decyduje się na cytologię dopiero wtedy, gdy czuje, że z ich organizmem coś jest nie w porządku. To błąd. Regularne badania pomogą szybko wykryć i zminimalizować ryzyko zachorowania na wszelkie schorzenia nowotworowe. Dzięki wizytom u ginekologa, szybko przeciwdziałasz także infekcjom grzybiczym i bakteryjnym. Jednym ze sposobów na regularne i konsekwentne wizyty w gabinecie, jest ustalenie ich terminu na dzień Twoich urodzin! Nie możesz sobie sprawić lepszego prezentu!
Zdrowie intymne a seks!
Seks to wyjątkowa chwila bliskości, uczuć i intymności. Jest spotkaniem małżeństwa w ich męskości i kobiecości. Czasem jednak, oprócz romantycznych i emocjonujących uniesień, może także wywołać ból i dyskomfort. Zaczynają wówczas dokuczać nieprzyjemne upławy, ból, pieczenie w kroczu… Niekiedy sytuacja prowadzi do zapalenia okolic intymnych. W walce z tym zagrożeniem kluczowa jest profilaktyka. Szczególnie ważne jest wyrobienie nawyku dbałości o higienę okolic intymnych.

Uzupełnij domową apteczkę!
Czasami nawet najlepsza profilaktyka nie pomoże nam uchronić się przez zakażeniem. Nie zapomnij uzupełnić apteczki o preparat, który pomoże Ci w trudnej sytuacji. Przykładem leku dostępnego bez recepty jest Tantum Rosa. Zawarta w nim benzydamina działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i miejscowo znieczulająco.
Tantum Rosa to lek OTC. Zawiera chlorowodorek benzydaminy. Dzięki jego obecności lek posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające i odkażające. Preparat szybko się wchłania, gromadząc się w tkankach objętych procesem zapalnym oraz łagodzi objawy infekcji. Zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy i sromu.

Tantum Rosa można stosować na dwa sposoby:
 wewnętrzne, do przepłukiwania pochwy (przy pomocy specjalnego irygatora);
 zewnętrznie do przemywań okolic krocza, okładów lub nasiadówek;
Dystrybutor – Angelini Pharma Polska
Cena: 10 saszetek o. 28 zł – nowa niższa cena!
OTC – Produkt leczniczy wydawany bez recepty.
Dossier:
TANTUM ROSA, 53,2 mg/g, proszek do sporządzania roztworu dopochwowego.
1 g proszku zawiera 53,2 mg/g benzydaminy chlorowodorku (Benzydamini hydrochloridum).
1 saszetka (9,4 g) zawiera 500 mg benzydaminy chlorowodorku.
Wskazania do stosowania:
Leczenie dolegliwości i objawów (ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk) w: przebiegu zapalenia sromu i pochwy, przebiegu zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia, również po chemio- i radioterapii, profilaktyce przed- i pooperacyjnej w ginekologii, połogu.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wchodzącą w jego skład.
Podmiot odpowiedzialny:
Aziende Chimiche Riunite Angelini Francesco A.C.R.A.F. S.p.A. Viale Amelia 70, 00181 Rzym, Włochy.

Przedstawiciel podmiotu odpowiedzialnego:
Angelini Pharma Sp. z o.o, ul.Podleśna 83, 05-552 Łazy, tel.: (22) 70 28 200,
fax: (22)70 28202 www.angelini.pl; www.tantumrosa.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.