Według raportu firmy Nielsen, 42% z nas przyznaje się, że sięga po przekąski[1]. Biorą je dorośli, ale ichistotnymiheavy-userami są także uczniowie i studenci, którzy chętnie wydają na przekąski swoje kieszonkowe i sięgają po nie niemal każdego dnia! Robią to dla przyjemności i z wygody, by na szybko zaspokoić głód, dodać sobie energii, poprawić humor! Jak się jednak okazuje, blisko połowa z nas (45%) ma wyrzuty sumienia po zjedzeniu niezdrowych przekąsek[2]. Żeby uniknąć podjadania po kątach wstydliwego „małego conieco” i późniejszych rozterek co do naszej silnej woli, warto od razu sięgnąć po coś, co pozytywnie wpisze się w naszą dietę i samopoczucie. Wszakże dobrze dobrana przekąska to nasz styl życia, element codziennej diety, warto zatem aby dobrać ją mądrze i zdrowo, a dzięki Bakaliom Kieszonkowym HELIO – także praktycznie i stylowo.

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE firmy HELIO idealnie wpisują się w dzisiejszy trend healthy, czyli zdrowy tryb życia. Fakty bowiem są takie, że coraz uważniej czytamy dziś etykiety i szukamy produktów z krótką listą składników. Wybieramy produkty zdrowsze, najczęściej tzw. superfoods, wśród których znajdujemy idealne produkty do przekąszenia pomiędzy posiłkami, jak na przykład orzechy[3]. Dlatego gdy potrzebujemy zrobić sobie przerwę i wrzucić na luz, zamiast podjadać niezdrowe przekąski – warto sięgnąć ze smakiem po chrupiące, pełnowartościowe BAKALIOWE KIESZONKOWE, czyli zdrowe nasiona i orzechy z bogatej gamy bakalii HELIO.

 

Nowe przekąski do kieszonki szybko zaspokoją nasz głód, pomogą nam się wyluzować ;-), ale też dostarczą cennych składników odżywczych! Na przykład, NERKOWCE i ORZESZKI ZIEMNE SOLONE PROSTO Z PIECA zawierają fosfor, potas i magnez – ważne makroelementy, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. BAKALIOWE KIESZONKOWE PESTKI DYNI i SŁONECZNIK to doskonałe źródło m.in. żelaza, które wspiera układ odpornościowy. Natomiast KUKURYDZA PRAŻONA HELIO– bogata jest w witaminę B3, przyczyniającą się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Dzięki temu, BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO są idealne do chrupania na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia… zwłaszcza gdy jesteśmy w biegu. A sprawdzą się w każdej sytuacji, w wolnej chwili, podczas przerwy w szkole, na uczelni, w pracy czy w podróży, bo są dostępne w wygodnym, poręcznym (i modnym :-)) opakowaniu, które idealnie zmieści się do torebki, plecaka czy kieszonki!

BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO świetnie zaspakajają więc dzisiejsze potrzeby młodych konsumentów, dla których liczy się tu i teraz! Nowe przekąski HELIO są dopasowane do ich stylu życia, bo za drobne kieszonkowe w wygodny i szybki sposób mogą zaspokoić głód i wrzucić z HELIO na luz, chrupiąc na zdrowie BAKALIOWE KIESZONKOWE!

 

Przekąski stały się dziś nieodłącznym elementem naszego codziennego menu. Żyjemy coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, która często zastępuje nam pełen posiłek i staje się czymś więcej niż tylko słodkim i słonym przysmakiem[4]. Nowe przekąski HELIO – BAKALIOWE KIESZONKOWE idealnie wpisują się w coraz popularniejsze trendy healthy,convenience, ale także w trendy modowe, bo wyróżniają się swoim oryginalnym jeansowym total lookiem! Tak jak uwielbiamy jeansy, bo są wygodne i pasują do każdej stylizacji, tak BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO pasują na każdą okazję, dlatego warto po nie sięgać, gdy tylko chcemy wrzucić na luz – najlepiej w zdrowej przerwie między posiłkami! Z tak stylową jeansową paczuszką BAKALIOWYCH KIESZONKOWYCH i ich zdrowym składem bakalii możesz spokojnie wyluzować i poczuć się prestiżowo! Just do eat & enjoy! 🙂

 

 

 

[1]Na podst. Raport: „NIELSEN: PIRAMIDA ŻYWIENIA POLAKÓW”, z dn. 23.08.2018

[2]Na podst. badania IRCenter „Co Ci szkodzi?”, 2014

[3]Na podst. „Piramida Żywienia Polaków”, NIELSEN 2018

[4]Na podst. Raport NIELSEN „The Quest for Convenience” 2018