Polska branża meblowa od lat zaliczana jest do ścisłej czołówki światowego meblarstwa. Produkujemy, i co ważne – eksportujemy – dużo i coraz więcej. Teraz przed polskimi producentami mebli otwierają się kolejne drzwi. Ci, którzy chcą i planują sprzedawać swoje produkty na dalekich rynkach mają szansę na uzyskanie pomocy w realizacji tych planów. Jak? Pfleiderer pomoże zdobyć to wsparcie.
Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, meblarze znad Wisły mogą ubiegać się o dofinansowanie obecności na najważniejszych międzynarodowych imprezach targowych, które tak często okazują się być pierwszym krokiem do nawiązywania kontaktów i relacji handlowych z partnerami z zagranicy. Warunkiem jest uwzględnienie w strategii rozwoju firmy eksportu do takich krajów jak: Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, USA, Rosja, Kazachstan lub Indie. Wnioskować można o dofinansowanie udziału w wystawach m.in. w: Kolonii, Mediolanie, Paryżu, Birmingham, a także wielu innych imprezach targowych, kongresach, seminariach i konferencjach. Poziom refundacji może wynieść od 50% do nawet 85%.
Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Kto może sięgnąć po pomoc i jak ją uzyskać?
Pfleiderer postanowił pomóc swoim partnerom znaleźć odpowiedzi na te pytania i wystąpił z pomysłem stworzenia specjalnego przewodnika. Polscy producenci mebli znajdą w nim praktyczne i pomocne wskazówki jak uzyskać dodatkowe środki na rozwój firm i realizację planów sprzedażowych. Przewodnik w czytelny i syntetyczny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia dotyczące Poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand“, (realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III: „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach“, Działanie 3.3: „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw“).
Teraz, każdy zainteresowany przewodnikiem może go bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej firmy Pfleiderer – www.pfleiderer.pl
Zapraszamy do korzystania!