Telefonia Polska Razem oferuje korzystny abonament „Zawsze taniej”, którego cena zaczyna się już od 29 złotych. Jednocześnie gwarantuje najniższą cenę za abonament oraz połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe w stosunku do Orange Polska. Wybierając na przykład „Pakiet bez ograniczeń”, obejmujący nielimitowane połączenia stacjonarne w kraju i za granicę oraz komórkowe, klient TP Razem zapłaci jedynie 59 zł, czyli 10 zł taniej niż w Orange. W ciągu 24 miesięcy trwania umowy przyniesie to abonentowi aż 249 zł oszczędności. W przypadku umowy zawartej na 12 miesięcy, koszt abonamentu w tym pakiecie wyniesie 69 zamiast 79 złotych, dając 120 zł oszczędności.

Klienci TP Razem mogą również wybrać „Pakiet na każdy dzień”, obejmujący nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne w kraju i za granicą oraz połączenia na telefony komórkowe za 18 groszy/minuta. Jego koszt wynosi 46 złotych przy umowie na 24 miesiące lub 56 złotych na 12 miesięcy. W pierwszym przypadku oszczędność w porównaniu do Orange wynosi 72 złote, w drugim zaś 36 zł. Pakiet „Wieczór i weekend” oferuje nielimitowane połączenia stacjonarne, krajowe i zagraniczne, w dni robocze od godziny 18 do 8 rano oraz w weekendy i święta. W tym przypadku koszt połączenia komórkowego to 18 groszy za minutę. Koszt takiego pakietu wynosi 38 zł przy umowie na 24 miesiące oraz 48 zł w 12 miesięcznym okresie rozliczeniowym, co daje odpowiednio 83 złote i 41 złotych oszczędności w porównaniu do sieci Orange. Najtańszy, podstawowy abonament TR Razem kosztuje 29 złotych na 24 miesiące lub 39 na 12 miesięcy. Połączenia na krajowe numery stacjonarne i komórkowe kosztują tutaj 18 groszy za minutę, 2 grosze taniej niż w Orange, zaś na zagraniczne 39 groszy/minuta, 10 groszy taniej niż u konkurenta.

Klient z miesiąca na miesiąc może dowolnie zmieniać pakiety bez dodatkowych opłat. Może również pakiet wyłączyć, pozostawiając sam abonament. Wraz z usługą abonent otrzymuje w prezencie nowoczesny telefon stacjonarny, działający w oparciu o technologię GSM.

Wiele rodzin od lat utrzymuje ten sam numer telefonu domowego. Z tradycyjnej linii telefonicznej, opartej na światłowodzie lub miedzianym kablu, nadal korzysta w Polsce około 7 milionów gospodarstw domowych. Tworząc TP Razem uznaliśmy, że nowoczesna telefonia stacjonarna wcale nie musi wykorzystywać przestarzałych technologii. Usługi realizujemy w oparciu o sieć GSM, przez co klient otrzymuje dostęp do szeregu usług dodatkowych, które w tradycyjnej technologii zwyczajnie nie mogą być dostępne, np. możliwość wysyłania SMS – mówi Robert Dulęba, Prezes PGT S.A.

Telefonia Polska Razem to jeden z najprężniej rozwijających się polskich operatorów telekomunikacyjnych. Usługi świadczone przez sieć obejmowały we wrześniu 2015 roku 10 tys. abonentów, zaś grono nowych użytkowników wzrasta miesięcznie o 2 tysiące abonentów. W trosce o komfort klienta, umowy i regulaminy TP Razem przygotowywane są czcionką większą niż zalecana przez UOKiK i zawierają duże logo operatora, zaś najistotniejsze fragmenty umowy podkreślane są pogrubionym drukiem.

Więcej informacji na stronie www.tprazem.pl