Urządzenie gwarantuje idealne warunki dla długo przechowywanej żywności oraz doskonałą funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, biała zamrażarka idealnie wpisuje się w klasyczny lub minimalistyczny charakter wnętrza.

Efektywne zamrażanie

Zamrażarka KFCF 2601 EW marki KERNAU to niskie, otwierane od góry urządzenie z jedną głęboką komorą i wygodnym koszem wewnętrznym. Duża pojemność – 260 litrów pozwala na jednoczesne zamrożenie sporych partii żywności. Dzięki specjalnej funkcji SUPER FREEZE można zrobić to jeszcze szybciej, przy zachowaniu wysokiej wartości schładzanych potraw i napojów. Dodatkowym zabezpieczeniem jest automatyczne wyłączenie tej funkcji po 52 godz., dzięki czemu nie ma konieczności ręcznej kontroli parametrów.  W przypadku odcięcia zasilania zamrażarka utrzymuje żywność w stanie zamrożenia przez 30 godz., co stanowi ważne udogodnienie w sytuacjach awaryjnych. Sprzęt nie pobiera zbyt wiele energii – klasa energetyczna A+ zapewnia niskie zużycie prądu. Jest to niezwykle ważne w przypadku urządzeń AGD, które pracują cały czas.

Komfortowa obsługa

Model KFCF 2601 EW wyposażony został w zawiasy z balansem pokrywy. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na zablokowanie otwieranej pokrywy na poziomie 45 lub 90 stopni. Dzięki temu możliwe jest łatwe wkładanie i opróżnianie zawartości zamrażarki. Optymalną wentylację oraz obieg pary wodnej wewnątrz urządzenia zapewnia ukryty parownik. Dodatkowym atutem jest także wewnętrzne oświetlenie oraz ergonomiczny uchwyt. Zamrażarka posiada elektroniczny panel sterowania, który umożliwia intuicyjne ustawienie temperatury mrożenia oraz przejrzyste i szybkie wybieranie innych funkcji. Demontowana uszczelka oraz kranik do spustu wody gwarantują proste rozmrażanie, a także wygodne czyszczenie.

Cena: ok. 1200 zł
Dane techniczne:

Wymiary (w/s/g) – 845 x 960 x 700 mm

Zdolność zamrażania – 15,5kg/24h

Zużycie energii na dobę – 0,691 kWh

Zużycie energii na rok – 252 kWh

Klasa klimatyczna – SN-ST

Głośność – 42 dB

Pojemność brutto – 260 l

Czas przechowywania bez zasilania – 30 h