ZABIEGI NA CIAŁO

Nic nie relaksuje lepiej niż aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny ciała ciepłymi olejami czy zabieg odżywczo-pielęgnacyjny. Każdy z nich w unikalny sposób pobudzi zmysły i intensywnie nawilży skórę, rozluźni spięte mięśnie, pobudzając jednocześnie krążenie. Dla osób z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu alternatywą może być terapia powięziowa lub suche igłowanie, które pozwala na intensywniejsze dotarcie do tkanek za pomocą igły.

To właśnie jesienią zaobserwowaliśmy wzmożone zainteresowanie naszych gości zabiegami relaksującymi i kojącymi na twarz i ciało. W naszym Holistic Spa oferujemy rytuały, które dodadzą skórze energii, witalności i przygotują ją na kolejne zimowe miesiące. Dodatkowo stworzyliśmy zabiegi nawiązujące nazwą do nazw każdej z willi Norweskiej Doliny, jak np. rytuał Urnes, w którym oferujemy waniliową maskę algową na twarz połączoną z relaksującym masażem oraz peeling miodowo-migdałowy całego ciała, który oczyści i stonizuje ciało. Oczywiście nie zapominamy również o mężczyznach, dla których proponujemy rytuał wikinga, zawierający chłodzący masaż z peelingiem twarzy oraz peeling solny z nutą szlachetnej whisky. Wszystkie te zabiegi oferujemy w przepięknej scenerii naszego wikingowego miasteczka w Szklarskiej Porębie, czyli Norweskiej Doliny, gdzie można odpocząć o każdej porze roku! – mówi Marcin Rogoża, współwłaściciel Norweskiej Doliny.

Zadbanie o swoje ciało oraz chwila oddechu od pracy i obowiązków domowych sprawi, że mięśnie odpoczną, a dzięki temu będziemy działać ze zdwojoną energią. Dlatego raz na jakiś czas warto wyjechać poza miasto, by pospacerować w pięknej scenerii i podziwiać jesienne krajobrazy, bądź sprezentować sobie pobyt w spa. Dzięki temu odpocznie zarówno nasze ciało, jak i umysł i dusza, a my powrócimy z nową energią do działania.