Smacznie, zdrowo i z wykorzystaniem naturalnych składników, czyli tak, jak gotowały dla nas mamy i babcie. Właśnie te cele obrała Delecta przy tworzeniu swoich produktów. Dlatego jedną z nowych, ale już cieszących się coraz większą popularnością linii marki jest „Z serca natury”, wyróżniająca producenta na tle konkurencji pod względem uproszczonego składu i zastosowania wyłącznie wysokiej jakości składników. Pod koniec sierpnia marka przygotowała istną gratkę dla miłośników budyniów. Na rynku pojawią się aż cztery nowe warianty tego deseru w wersji instant, do których przygotowania wystarczy tylko kubek gorącej wody.

Delecta to wiodąca marka Grupy Kapitałowej Bakalland. Jej sercem są desery i szeroko rozumiane produkty do pieczenia. Chociaż większość asortymentu dedykowana jest celebracji chwil w rodzinnym gronie, w portfolio marki nie brakuje też produktów mających indywidualny charakter spożycia i stanowiących rodzaj przekąski w ciągu dnia (np. Łatwe ciacho, Szybki sernik na zimno, Owocowy kubek).

Pod koniec sierpnia na półki sklepów trafi całkowita nowość – „Pyszny budyń” – budyń instant, do którego przygotowania wystarczy jedynie kubek gorącej wody. Cztery warianty smakowe, tj. czekoladowe brownie, wanilia, malina z mascarpone i karmel z solą, z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających  łasuchów. To nie jedyny wyróżnik propozycji marki. Pracując nad nową recepturą, postawiono przede wszystkim na czysty skład, wyrazisty i mleczny smak oraz maksymalne zniwelowanie powstawania grudek. Naturalność produktu to przede wszystkim skrobie (ziemniaczane i z tapioki), aromaty i barwniki wykorzystujące niezwykłe właściwości krokosza barwieńskiego, czy soku z buraka. Zdrowsze przekąski nie tylko mogą, ale wręcz powinny być smaczne, dlatego w budyniach znajdziemy prawdziwą belgijską czekoladę, karmel, wanilię oraz ser mascarpone.

Wszystko to sprawia, że budynie marki Delecta wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko swoim smakiem, ale przede wszystkim nieprzetworzonym, naturalnym składem tworzonym prosto „z serca natury”, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności – szybkiego deseru do kubka.

„Pyszne budynie” dostępne są w sprzedaży od 21 sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 1,40 zł za opakowanie.