Modo to jedna z najpopularniejszych kolekcji kabin walki-in marki Radaway. Od lat doskonale prezentuje się w polskich domach, hotelach oraz SPA. Nie bez powodu firma rozbudowuje serię o nowe modele. Modo New oraz najnowsza Modo X są doskonałym rozwiązaniem do każdej łazienki.

 

Modo New to seria kabin walk-in, czyli kabin otwartych. Większość modeli wykonana jest z 8 mm hartowanej szyby pokrytej powłoką hydrofobową EasyClean®. Kabiny te występują w dwóch wariantach kolorystycznych – chromie oraz czerni. Najczęściej montowane są bezpośrednio na podłodze, choć istnieje możliwość zamontowania ich także na brodziku tradycyjnym. Kabiny z serii można dopasować do każdego stylu w jakim urządzona jest łazienka. Część modeli jest bardzo minimalistyczna w formie – inne mogą stać się główną dekoracją wnętrza. Przykładem są kabiny Modo New Black z czarnymi detalami, które podkreślają szlachetność towarzyszących materiałów oraz sprawiają, że wnętrze nabiera niezwykłego charakteru. Połączenie szkła i czerni dodaje pomieszczeniu elegancji i przyciąga uwagę. Wśród czarnych propozycji Radaway znaleźć można modele Frame z ramką lub Factory z industrialną kratką wykonaną niezwykle trwałą farbą ceramiczną zespalaną ze szkłem podczas jego hartowania. Wszystkie kabiny charakteryzują też andowane, eleganckie czarne profile.

 

Nowością w ofercie Radaway są kabiny MODO X z chromowanymi lub czarnymi profilami. Wyróżnia je grubość szkła. Hartowana 10 mm szyba zapewnia niezwykłą trwałość i doskonałe bezpieczeństwo. Szkło dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, na których można wygrawerować dowolny wzór. Seria MODO X jako jedyna może być wykonana też w rozmiarze 3 metrów wysokości. Przy wykorzystaniu dedykowanych profili, istnieje możliwość przymocowania kabiny bezpośrednio do sufitu. Takie rozwiązanie to ciekawa propozycja dla właścicieli wysokich mieszkań, którzy marzą np. o deszczownicy.

 

Wszystkie modele, zarówno z serii MODO dostępne są w programie „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie rozmiarów do indywidualnych potrzeb oraz w usłudze laserowego grawerowania, która sprawia, że kabiny stają się ciekawą ozdobą wnętrza.