Tego dnia w salonie Liu Jo czekało wiele niespodzianek. Warszawski butik na jeden dzień zamienił się w kreatywną pracownię! Podczas Younique Club ulubione denimowe ubrania kobiet nabrały wyjątkowego charakteru. Pomocą służyli włoscy specjaliści w dziedzinie krawiectwa i hafciarstwa. W ruch poszły ćwieki, cyrkonie, łezki i inne wyjątkowe ozdoby, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedne panie stawiały na błysk, inne delikatny minimalizm. Ideą akcji było przeistoczenie jeansów w zaskakujący element garderoby, który odzwierciedli naszą osobowość. Bogata oferta denimu w kolekcji Liu Jo pozwoliła stworzyć oryginalne projekty.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się ulubione jeansy kobiet na całym świecie, czyli Amazing Fit! Chociaż od ich premiery minęło kilka miesięcy, spodnie stały się niezaprzeczalnym hitem w historii produktów włoskiej marki. Kluczem do ich sukcesu jest materiał, z którego są zrobione. To dzięki niemu Amazing Fit są elastyczne, przy czym nie tracą swojego fasonu i idealnie podkreślają kształty. To prawdziwe must-have tego sezonu!

Wśród zaproszonych przedstawicielek mediów modowych nie zabrakło również zaprzyjaźnionych z marką gwiazd. Na spotkaniu pojawiły się prezenterki telewizyjne Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak oraz aktorki Dorota Czaja i Joanna Opozda.

Event swoją popularność zyskał we Włoszech, skąd pochodzi marka Liu Jo. Włoszki zachwyciły się pomysłem personalizacji swoich ulubionych jeansów. W Polsce Younique Club zostało odebrane równie entuzjastycznie! Polki uwielbiają być niepowtarzalne.