Sześć popularnych Instagramerek specjalnie dla CIN&CIN pokazuje stylizacje inspirowane cechami kobiety CIN&CIN: #PRZYJEMNOSC, #WOLNOSC, #KOBIECASILA. Na zdjęciach każda z nich prezentuje:

  • PRZYJEMNY, lekki look podkreślający kobiece piękno
  • nieszablonową stylizację, uzupełnioną odważnymi dodatkami wyrażającą WOLNOŚĆ i zabawę modą
  • SILNĄ i wyrazistą kompozycję dającą mocny i niecodzienny wygląd każdej kobiecie.

Instagramerki rywalizują o swój własny pokaz mody na krakowskim Fashion Square. O wygranej decydują głosy oddawane na stronie http://www.prosecco.pl/lubietak/

Sprawdź styl polskich Instagramerek, wybierz swoją ulubioną stylizację i głosuj na nią nawet codziennie. Modowy challenge trwa! Finał już 28 kwietnia 2018 roku. Zwyciężczyni dołączy do wyjątkowego pokazu mody na Fashion Square w Krakowie. Wydarzenie, któremu patronuje CIN&CIN to niepowtarzalna okazja, by podziwiać znanych polskich projektantów, prezentujących swoje propozycje na nadchodzący sezon. Jedną z nich może być wybrana przez ciebie stylizacja! Wyznaczaj trendy z CIN&CIN!

Więcej na stronie akcji: http://www.prosecco.pl/lubietak/  i Facebooku https://www.facebook.com/CINandCIN/

#lubietak #cincinlubietak #cincin

 

 

 

Cin&Cin – to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek alkoholi w Polsce. W portfolio marki znajdują się wina jedne z najczęściej wybieranych przez konsumentów: wina musujące, wina stołowe oraz gotowe drinki. CIN&CIN to od lat marka kojarzona z kobiecością i kobiecym punktem widzenia. Kluczowe wartości CIN&CIN to kobieca siła, wolność i przyjemność, które razem tworzą swoisty „feminizm przyjemności”. Marka CIN&CIN łącząc w sobie elegancję i uwodzicielski smak jest sprzymierzeńcem odważnych i pewnych siebie kobiet.