Już w najbliższą niedzielę, 29.04, w Złotowie odbędzie się kolejny Wyścig samochodowych wraków. Co roku impreza przyciąga kilkadziesiąt rywalizujących ze sobą drużyn z całej Polski oraz rzeszę widzów tego emocjonującego widowiska. W wyścigu udział biorą nawet te auta, które nie nadają się do uczestnictwa w ruchu ulicznym, co nie przeszkadza im powalczyć o miejsce na podium. Samochody nie muszą mieć ważnego przeglądu technicznego, muszą za to pomyślnie przejść przez przejazdy kwalifikacyjne by wziąć udział w finalnym wyścigu o tytuł najlepszego kierowcy oraz nagrodę główną – pralkę Haier HW60-12829.
„Wyścig samochodowych wraków idealnie wpisuje się w niestandardowe akcje marki Haier kierowane do osób aktywnych, które z powodzeniem realizujemy m.in. podczas cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmaggedon. Właśnie dlatego postanowiliśmy uhonorować zwycięzcę rajdu w Złotowie pralką Haier. Za wszystkie ekipy trzymamy kciuki. W tym roku mamy zaplanowanych jeszcze kilka unikalnych akcji. Jesteśmy pewni, że zaskoczą one pozytywnie naszych odbiorców” – mówi Jakub Karasek, Marketing Manager Haier Poland.
Wyniki zmagań poznamy już w niedzielę. Wszystkim uczestnikom życzymy szerokiej drogi podczas ostatnich tchnień ich samochodowych wraków gnających do mety, a kibicom satysfakcji i wielu wrażeń z okazji tego oryginalnego wydarzenia.
O Haier:
Haier jest marką numer 1 na świecie wśród producentów dużego sprzętu AGD i posiada 10,2 % udziału w rynku (źródło Euromonitor International Ltd, 2014). Grupa oferuje innowacyjne produkty o wysokiej jakości konsumentom w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba znajduje się w Qingdao w Chinach, a lokalne oddziały w Paryżu i Nowym Jorku obsługują klientów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Haier posiada 66 spółek handlowych, 143 330 punktów sprzedaży, 24 kompleksy przemysłowe i 60 000 pracowników na całym świecie. Firma Haier dąży do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez działalność centrów R&D i zapewnia, że produkty są lokalnie dostosowane do gustów i potrzeb swoich konsumentów na różnych rynkach. Firma specjalizuje się w «technology-led research», produkcji i sprzedaży szerokiej gamy zrównoważonych produktów. W Europie gama produktów obejmuje telewizory, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, sprzęt elektroniczny oraz rozwiązania energetyczne. W 2013 roku obroty firmy osiągnęły 29,5 miliarda dolarów (USD), a wysokość zysku to 1,76 miliarda dolarów (USD). Haier Electronics Group Co. Ltd. (HKG: 1169), filia grupy Haier, jest notowana na Głównym Parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Qingdao Haier Co. (SHA: 600690), również filia grupy Haier, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.
Więcej informacji: www.haier.