Kolekcja AW Suspense, dostępna w ofercie firmy ARTE, powstała z myślą o potrzebach miłośników nowoczesnego i minimalistycznego designu. To belgijskie, solidne wykładziny, utrzymane w delikatnych, jasnych odcieniach. Dzięki eleganckiej kolorystyce optycznie powiększają i rozświetlają wnętrze, podkreślając jego charakter. Są nie tylko idealnym dopełnieniem przestrzeni utrzymanych w białych i szarych barwach – znakomicie komponują się też z charakterystycznymi dla stylu skandynawskiego mocnymi, nasyconymi akcentami.

AW Suspense 30 prezentuje ciepłe połączenie bieli z pastelowym oranżem. Dzięki temu doskonale podkreśla kameralny charakter sypialni oraz wieczornego, nastrojowego oświetlenia. W ciepłej tonacji utrzymana jest również wykładzina AW Suspense 36, w przypadku której biel łączy się z delikatnym brązem, wprowadzając do wnętrza przytulny klimat.

W kolekcji znajdziemy także dwie propozycje kolorystyki chłodnej: śnieżnobiałą wykładzinę AW Suspense 03 oraz jasnoszarą AW Suspense 95. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala uzyskać stylowy efekt, pełen ponadczasowego szyku i dystyngowanej elegancji.

Na uwagę zasługuje wysoka jakość wykładzin – cała kolekcja została wykonana przy użyciu technologii igłowej. Poliamidowe runo ma wysokość 18 mm i gęstość 125 000 punktów/m2, a grubość wykładziny wynosi 20,5 cm – dzięki temu na podłodze można swobodnie się relaksować i spędzać czas zgodnie z upodobaniami. Każda z wykładzin może być stosowana w pomieszczeniach z systemem ogrzewania podłogowego oraz jest dedykowana do intensywnego użytkowania domowego (klasa 23).

Na każdy egzemplarz z kolekcji Suspense firma ARTE udziela 2-letniej gwarancji. Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie internetowej: www.arte.pl oraz w salonach sprzedaży.